SOLUCJA - FALLOUT TACTICS

[ Lokacje ] - [ Special Random Encounters ] - [ Handlarze ] - [ Demo ]

Kliknij, by powiększyć
Mapa pochodzi z serwisu The Video Game Atlas

Lokacje

Special Random Encounters

Na mapie brakuje jeszcze kilku lokacji. Nie są one zaznaczone gdyż występują losowo, w różnych miejscach (choć te same lokacje na ogół są w tej samej okolicy). Nazywane są często jako specjalne przypadkowe spotkania (Special Random Encounters) lub po prostu "randomy".

Od Uqahsa: Stworzenie tego zestawienia zajęło mi sporo czasu spędzonego przed monitorem. Niestety nie rozpracowałem wszystkich lokacji i nie wiem do czego niektóre z nich nawiązują. Korzystałem z mapy lokacji zamieszczonej na www.fallout.art.pl. Nie sugerujcie się nazwami lokacji na tej mapce, bo zauważyłem, że jedynie miejsca występowania lokacji się zgadzają. A w danym miejscu może natomiast pojawić się inna lokacja, jest to ustalane losowo. Tym niemniej mapka bardzo mi pomogła. Dlatego, jeśli wiecie coś więcej, piszcie do mnie.

Handlarze

Demo

Demo Tacticsa zajmuje około 130 MB. Są dwie wersje dema, jedna pozwala na zagranie w dwie misje dla jednego gracza, a druga pozwala na grę wieloosobową (uakazała się też polskojęzyczna wersja dema). Poniżej znajdziecie solucję dwóch misji z dema dla jednego gracza.