Great Bend

<< Wróć do początku

WYBIERZ autora solucji: Yoda

Skan lokacji

Cele misji:

Informacje wywiadu:
To miejsce startu i punkt ewakuacyjny po wykonaniu misji.

Yoda

do góry

W tej misji nasz zadanie nie wydaje się być skomplikowane. Musimy zniszczyć wszystkie roboty. Zaczynamy na zachodzie planszy schowani za jakąś rozwaloną cysterną. Obok stoi jakiś człowiek - Jake, który ostrzega nas przed robotami. Za barykadami stoją 2 roboty. Na prawym chodniku leży trup więźnia - ma całą masę książek. Dla niego jest już raczej za późno na edukację, więc je zabieramy :D. Następny robot leży za długą barykadą a jeszcze jeden jest schowany między budynkami na północy.

W budynku obok robota jest przełącznik - otworzy on bramę. Za bramą kręcą się kolejne dwa roboty. Skręcamy ulicą na wschód. Kawałek dalej stoją dwa, niegroźne androidy. W budynku na północ od nich są dwa roboty ochronne. Obok stoi mały domek. Jest w nim gostek, który ewidentnie nie lubi Bractwa, ale atakować nas nie zamierza. W dużym budynku na północ są 2 boty ochronne i dwa ładowacze. Teraz pora na wysypisko - w zachodnim rogu są dwa androidy, na środku 3, we wschodnim rogu 2, a na północy (przy helikopterze) - 2. Wychodzimy z wysypiska dziurą w płocie (na wschodzie). Przechodzimy przez most, otwieramy drzwi. Za ogrodzeniem są 4 roboty - 2 blisko i 2 dalej. Przechodzimy przez ten placyk i idziemy na zachód. W fabryce są 3 ładowacze, a w budynku obok 2 ładowacze i android.

W fabryce są szafki, warto je przeszukać (w jednej z nich jest pancerz środowiskowy mk II). Wychodzimy z budynku i idziemy na zachód. W budynku obok przełącznika jest robot pacyfikacyjny. Przełącznikiem otwieramy bramę, za nią są trzy androidy. Idziemy jeszcze bardziej na zachód (przez rozwaloną barykadę). Tam czekają na nas dwa roboty - ładowacz i android z kolcami. To już ostatnie roboty w tej planszy, możemy wracać do bunkra.

Skan lokacji:

 

<< Wróć do początku