Junction City

<< Wróć do początku

WYBIERZ autora solucji: Yoda

Skan lokacji

Cele misji:
Zdobądź części robota.
Zmierz się z Łupieżcami w ich obozie.
Informacje wywiadu:
Miejsce startu.
1. Tutaj znajduje się chata mechaników. Mieszka w niej Casey Barret z ojcem.
2. Tutaj znajduje się bar o nazwie "Dziura". Jej właściciel jest znany ze swojej niechęci do członków Bractwa.
3. Tutaj znajduje się sklep.
4. Tutaj znajduje się ratusz Junction City.
1. Południowa brama Junction City.
2. Zachodnia brama Junction City.
3. Pólnocna brama Junction City.
4. Wschodnia brama Junction City.

Yoda

do góry

W tej misji czeka nas przeprowadzka do nowego bunkra. Tam poznajemy nasze cele - znaleźć części do robota i "zmierzyć się" (czyli zniszczyć ;] ) z Łupieżcami. Przy okazji mamy też pozyskać nowego mechanika dla bractwa. Zaczynamy przy bramie w dole planszy.

Po lewej stronie (poza murami miasta) jest budynek, a koło niego kilku łupieżców (bodajże trzech). Jak się okazuje zabili oni Hanka i zabrali jedną z części robota. Wchodzimy do miasta. Po drodze mijamy człowieka, który chce nam sprzedać części od robota. Oczywiście są to podróbki (zrobione z ciekawych "komponentów" :D ). Idziemy do domu mechanika (a raczej mechaniczki). Okazuje się, że jej ojciec jest ranny, a ona nie chce go zostawić samego. Musimy wyleczyć jej ojca, wtedy bez żadnych oporów przystąpi do Bractwa.

Teraz idziemy do ratusza. Tam rozmawiamy z burmistrzem. Następnie wschodnią bramą kierujemy się w stronę siedziby łupieżców. Przy krawędzi mapy stoi trzech łupieżców - dwóch z działkami, jeden ze Steyer'em. Eliminujemy ich, a następnie tych stojących bliżej budynku. Jest ich chyba czterech, mają granatniki, steyer'y i lasery. W tym momencie, w miejsce swoich poprzedników, podbiega spora grupka przeciwników (nie wiem, czy jest tak zawsze, u mnie tak było). Eliminujemy ich, i podchodzimy bliżej budynku. Przeciwników jest sporo i są oni praktycznie wszędzie, w związku w tym trudno zastosować tu jakąś taktykę. Po prostu musimy po kolei, sukcesywnie torować sobie drogę do ich siedziby. W budynku koło ich siedziby jest ich spora grupka. Zaatakuje ona wioskę, jeśli my zaatakujemy Łupieżców. Nie wiem, jakie by były efekty takiego ataku (nigdy nie pozwoliłem tej grupce dojść do wioski :D ).

Po utorowaniu sobie drogi do dużego budynku czyścimy go ze znajdujących się tam "lokatorów" :D. Wtedy pierwsze zadanie zostanie wykonane. Z warsztatu na parterze zabieramy pierwszą część. Następnie wracamy do wioski wybijając niedobitków i zbierając sprzęt (a jest go NAPRAWDĘ dużo :D ). W wiosce idziemy do burmistrza, da on nam drugą część. Trzecią ma miejscowy handlarz, ja zawsze ją kupowałem, ukraść ani wygrać mi się nigdy nie udało. Po czwarty kawałek robota idziemy do właściciela baru. Na początku nie jest on skłonny nam ją oddać, ale wystarczy z nim chwilę porozmawiać. To wszystko, możemy już wracać do bunkra. Dodam jeszcze, że tylko części od handlarza i barmana można zdobyć jeszcze przed zniszczeniem Łupieżców.

Skan lokacji:

 

<< Wróć do początku