Ruch wyzwolenia Szponów Śmierci

<< Wróć do początku

Autor opisu: Uqahs

Oryginalny opis autorów gry

A woman stands near a guarded Deathclaw pen.
"I am a member of the Deathclaw Liberation Front. I will release those poor defenseless deathclaws so that they may be free to roam the wasteland as nature intended them to do."
She then walks up to the lone guard and shoots him.
"Yes, my poor deathclaws, soon you will be free!"
She walks into the pen and the deathclaws eat her.
Name: Janet Badall
Role: Janet is an idiot, pure and simple. She thinks that Deathclaws are cute and cuddly animals, who deserve to run free as nature intended. Like I said, an idiot.

Mój opis

Spotykamy tu Janet Badall, która myśli, że umie oswoić Szpony Śmierci. Chce je uwolnić. Niestety zwierzęta nie odwzajemniają swojej sympatii. Naszej drużynie tym bardziej. Jest to nawiązanie do prawdziwej Jane Goodall, która badała szympansy w Afryce i założyła fundację na rzecz ich ochrony (www.janegoodall.org). Autorzy gry sparodiowali jej nazwisko - Good zmienili na Bad (nic im nie umknie :D).

Widoczne teksty

Tekst po zaznaczeniu Janet

 • Janet - Akcja Humanitarna

  Teksty nad jej głową

 • Witaj, humanitarny bracie. Jestem Janet Badall, przewodnicząca Sojuszu Ochrony Szponów Śmierci. Jestem tu po to, by uwolnić biedne, uwięzione Szpony Śmierci, aby mogły swobodnie wędrować po pustkowiach w zgodzie z prawami matki natury!
 • Jeśli kochacie naturę tak jak ja, to pomożecie mi uwolnić jedne z najwspanialszych i najbardziej niezrozumianych stworzeń pustkowi. Można powstrzymać polowania na Szpony Śmierci! Musimy tylko działać razem.
 • Ruszajmy!

  Teksty nad jej głową po uwolnieniu Szponów Śmierci

 • Tak, przyjaciele, jesteście wolni! Biegnijcie, lećcie jak wicher! Cieszcie się! Bóg chciał, aby...
 • AAAAA! Nie! Ależ ja jestem po waszej stronie!

  Ruch wyzwolenia Szponów Śmierci

  << Wróć do początku