Buena Vista

<< Wróć do początku

WYBIERZ autora solucji: Yoda

Skan lokacji

Cele misji:

Informacje wywiadu:
To miejsce startu. Ze względu na silne zakłócenia pola elektromagnetycznego i wysoki poziom radiacji nie udało się uzyskać danych zwiadu EchoBoya.

Yoda

do góry

W tej misji musimy zniszczyć elektrownie i fabrykę robotów. Niestety, nie mamy skanów z EchoBoya - nie możemy więc korzystać z minimapy. Zaczynamy po lewej stronie planszy. Na początku idziemy na południe - tam są 2 androidy. Teraz wracamy z powrotem i kierujemy się na zachód. Obok grobów spotkamy kilka botów zwiadowczych. Koło zachodniego końca mapy będzie budynek, a w nim 4 androidy. Przechodzimy przez drzwi w płocie, spotykamy 2 boty zwiadowcze. W dole na południu stoją 2 androidy, a dalej dwa kolejne i 2 boty zwiadowcze. Idziemy dalej na południe, na samym dole stoją 2 androidy, a wcześniej 2 boty zwiadowcze. Konsolą wyłączamy pole siłowe i możemy iść dalej. Za przejściem czeka na nas Behemot - robot, ma prawie 1200 punktów życia, strzela działkami. Jest schowany za polem siłowym, które wyłącza się, gdy podejdziemy do przejścia po lewej stronie. Najprościej rozwalić go granatami EMP. Obok niego kręcą się 4 boty zwiadowcze. Teraz idziemy przejściem po lewej stronie, a następnie idziemy w prawo - do fabryki. Po drodze mijamy terminal - można na nim w kółko używać um. nauka i w ten sposób nabijać sobie punkty doświadczenia - za każde użycie dostajemy 40 exp.

W wejściu do budynku jest wieżyczka i 5 botów ochronnych, a 2 kolejne stoją pod ścianą. Niszczymy je wszystkie, a następnie rozwalamy węzeł energ. - trzeba w niego walnąć serią, jest dosyć wytrzymały. Teraz przeszukujemy pomieszczenia na południu. W jednym z nich będzie konsola - jak z nią pogadamy, dostaniemy trochę exp.'ków. W pomieszczeniu obok jest jakiś kadet, po rozmowie zaraz umiera. Przechodzimy przez drzwi w środkowym pomieszczeniu. Za drzwiami jest ładowacz i 2 boty ochronne. Idziemy do pomieszczenia z terminalem - tam są 2 boty ochronne i android. Terminalem otwieramy drzwi do schodów. Gdy wejdziemy nimi na górę, zaczną do nas strzelać 2 boty ochronne. Z tej pozycji możemy tez zdjąć 3 ładowacze na dole, po lewej stronie. Idziemy na północ, przy konsoli alarmowej jest android. Jeżeli jej użyje zza pola siłowego wyjdzie 8 botów ochronnych. Teraz wchodzimy schodami na górę., idziemy na wschód w stronę drabinek. Koło nich stoi wieżyczka.

Schodzimy na dół i idziemy do pomieszczenia obok myśliwca, tam są 2 wieżyczki i android. W pokoju wyżej jest węzeł energetyczny - rozwalamy go. Obok myśliwca jest konsola - używamy jej. W pomieszczeniu z reaktorem są 3 ładowacze, 2 boty latające i 2 androidy. Niszczymy elektrownię i idziemy do pomieszczenia na południe - tam czeka 5 androidów. W pokoju wyżej jest ostatni węzeł energetyczny - niszczymy go i możemy już wracać do domu.

Skan lokacji:

 

<< Wróć do początku