Krypta Zero (drugi poziom)

<< Wróć do początku

WYBIERZ autora solucji: Yoda

Skan lokacjiYoda

do góry

Czas na ostateczną eliminację Kalkulatora. W tej misji nie mamy skanów z PipBoya, możemy jednak korzystać z mini-mapy. Zaczynamy w windzie w zachodniej części planszy. Idziemy do pomieszczenia obok. Tam spotykamy generała Barnaky'ego - a właściwie jego mózg wstawiony do maszyny. Jest strzeżony przez 7 androidów. Jeżeli mamy ze sobą jego list do żony (można go było znaleźć w planszy Osceolla), to gdy podejdzie bliżej (albo gdy już go trochę rozwalimy) przestanie nas atakować. Niszczymy androidy i idziemy mostem po prawej stronie do następnego budynku.

Mostu pilnują 4 wieżyczki. Przechodzimy do pomieszczenia z Kalkulatorem - wtedy schowa się on za osłonką. Obok niego stoją mózgi (jest nawet mózg programisty komputerowego :D ), niestety musimy je rozwalić. Gdy to zrobimy otworzą się jedne z drzwi (te najbardziej po lewo). W pomieszczeniu dalej są 2 wieżyczki i 5 androidów. Używamy terminala obok pola siłowego i niszczymy mózg znajdujący się za nim. Wtedy w pomieszczeniu z Kalkulatorem otworzą się kolejne drzwi. W pomieszczeniu obok mózgu jest 6 androidów i 2 wieżyczki. Niszczymy mózg i idziemy do ostatniego. Jest on tak samo strzeżony.

Gdy zniszczymy ostatni mózg Kalkulator złoży nam ciekawą propozycję. Ponieważ nie ma już swoich mózgów, nie jest w pełni sprawny. Prosi więc Ciebie o poświęcenie - oddanie swojego mózgu. Mamy na to minutę. Możemy oddać swój mózg, poprosić generała, aby to zrobił, lub zniszczyć Kalkulatora. Sami zdecydujcie, które rozwiązanie będzie najlepsze. W każdym bądź razie, warto spróbować wszystkich. Oglądamy filmik o losach bractwa. To już koniec gry :D

Skan lokacji:

 

<< Wróć do początku