Góra Cheyenne

<< Wróć do początku

WYBIERZ autora solucji: Yoda

Skan lokacji

Cele misji:

Informacje wywiadu:
Tutaj rozpoczynasz misję.
1. Tutaj należy umieścić głowicę nuklearną.
2. Tu znajduje się bunkier, który powinien zapewnić ochronę przed radiacją.

Yoda

do góry

Ta misja to wstęp do ostatecznej eliminacji Kalkulatora. Musimy utorować sobie wejście do Krypty 0, a zrobimy to przy pomocy... bomby atomowej. Nie opłaca się zbierać sprzętu (oprócz przydatnej amunicji) bo i tak go nie sprzedamy (do bunkra już nie wrócimy). Zaczynamy w prawym dolnym rogu planszy. Kawałek dalej jest bunkier, w którym schronimy się podczas wybuchu. Po dolnym kawałku drogi skradają się boty zwiadowcze, można też nadziać się na miny, warto na nie uważać. Po lewej stronie drogi są 2 androidy. Dalej między skałami jest 1 android, kolejny po lewej stronie drogi, a w skałach po drugiej stronie ulicy jeszcze 2. Również 2 są schowane wysoko na skarpie, za płotkiem. W stróżówce na zachodzie czeka kolejny android. Na wschodzie, przy wejściu do kanionu są 3 androidy, a nad nimi jeszcze jeden. W wąwozie jest skrzynka z amunicją (obok niej bot zwiadowczy). Można stamtąd zdjąć androida i 2 boty ochronne, które są na górze.

Wracamy na ulicę i wchodzimy na górę. Po lewej stoi wieżyczka, a po prawej android, głębiej (za murkiem) dwa kolejne. Dalej po lewej (obok generatora) będzie bot pacyfikacyjny. Najłatwiej rozwalić go z dużej odległości - wtedy prawie na pewno w nas nie trafi. Idziemy na wschód, przy wejściu pod górę będą 4 androidy a we wnęce obok 3 wieżyczki. Na górze między samochodami ukryte są 4 androidy. Na moście czekają 2 kolejne, obok mostu jest wieżyczka. Na drugim moście - następny android, a podwyższony teren na wschodzie patrolują 3 latające boty. Kolejne 2 boty są dalej na południe, za mostem. Przy skrzynce otoczonej murkiem jest android i 4 boty zwiadowcze. Koło barykad (za zakrętem) są 3 androidy i 6 botów ochronnych. Na górze jest jeszcze jeden android z granatnikiem. Teraz czeka nas jeszcze behemot i dwie wieżyczki na zakręcie, a przy drzwiach do krypty android i boty latające.

Musimy jeszcze wysadzić wejście - żeby to zrobić trzeba podjechać bombą pod wrota i szybko uciekać do schronu (mamy na to minutę). Najlepiej jest więc odstawić wcześniej całą drużynę, a bombę podsadzić 1 człowiekiem (nie mutantem, oni wolno biegają). Oglądamy i filmik i... tak oto jesteśmy w sławetnej Krypcie 0.

Skan lokacji:

 

<< Wróć do początku