Canyon City

<< Wróć do początku

WYBIERZ autora solucji: Yoda

Skan lokacji

Cele misji:

Informacje wywiadu:
To miejsce startu.
1. Tutaj znajduję się pierwszy węzeł energetyczny.
2. Tutaj znajduję się drugi węzeł energetyczny.
3. Tutaj znajduję się trzeci węzeł energetyczny.
4. Tutaj znajduję się czwarty węzeł energetyczny.
5. Tutaj znajduję się piąty węzeł energetyczny.
6. Tutaj znajduję się szósty węzeł energetyczny.

Yoda

do góry

W tej misji musimy zniszczyć węzły energetyczne - jest ich 6. Niestety, nie można niszczyć ich po kolei, bo się same naprawiają. Trzeba zrobić to w jednym momencie, można dwoma sposobami - przy pomocy zdalnie detonowanych pułapek, lub ustawić przy każdym 1 człowieka. Warto też wziąć ze sobą kogoś silnego, bo zbierzemy strasznie dużo amunicji. Zaczynamy na południu planszy.

Idziemy ulicą na wschód w stronę pierwszego węzła. Na ulicy będą w sumie 4 androidy i 2 boty ochronne. Jeden z androidów będzie miał pistolet Gausa. Wchodzimy do obszaru z pierwszym węzłem - tam czekają 4 boty zwiadowcze. Idziemy w stronę budynku z szóstym węzłem. Po drodze czekają jeszcze 2 boty. Nie wychodzimy przez drzwi, po prawej stronie jest dziura z drabinką. Przechodzimy tym podziemnym przejściem na drugą stronę ulicy. Tam eliminujemy przeciwników (3 androidy, 2 wieżyczki z rakietami). Następnie bocznymi drzwiami wchodzimy do budynku. Obok drzwi do pomieszczenia z 5 węzłem stoi bot czołgowy - najłatwiej zniszczyć go granatami EMP. Wchodzimy do środka, tam czekają 3 boty ochronne (mają sporo amunicji). W jednym z pomieszczeń na tym poziomie będzie gostek z Gatling'iem, obok jest też bot pacyfikacyjny. Idziemy na górę, ją również czyścimy. Na tym piętrze są 3 terminale - trzeba z nimi "pogadać", w ten sposób zbierzemy informacje o Kalkulatorze. Gdy to zrobimy schodzimy do podziemi. Tam koło schodów jest wieżyczka z rakietami.

Idziemy podziemiami do fabryki Nuco Coli. Po drodze spotkamy ładowacza. Wychodzimy na górę, w fabryce są 2 boty ochronne. Wychodzimy z fabryki i idziemy pod jej zachodnią ścianę. Tam, za płotem są 3 dziury (w każdej android) w jednej skrzynka ze sprzętem. Teraz idziemy w stronę trzeciego węzła. W dole wzdłuż drogi są 2 androidy. Budynek z trzecim węzłem jest czysty, ale na ulicy obok są 3 latające boty. Teraz idziemy do drugiego węzła. W ruinach/barykadach na południe są 4 androidy, w budynku z drugim węzłem 2 wieżyczki i 2 boty zwiadowcze. Na wysypisku obok również są 2 boty. Teraz niszczymy wszystkie węzły jednocześnie i możemy już wracać do bunkra.

Skan lokacji:

 

<< Wróć do początku