<< Powrót do Solucji F3
TO TYLKO INTERES (STRICLY BUSINESS)

GłuszecJeśli kiedykolwiek myśleliście o karierze łowcy niewolników, Paradise Falls jest miejscem, gdzie powinniście się udać! W czasie wykonywania innych zadań, prędzej czy później zachodzi konieczność dostania się do osady łowców niewolników. Wtedy pojawia się kilka opcji do wyboru, by móc wejść do środka, takich jak retoryka czy reputacja niezłego skur@#$%^. Możecie też zgodzić się na łapanie niewolników i tym samym rozpocząć tego oto questa. Nieważne co wybraliście, podchodząc do Paradise Falls zaczepi was Głuszec. Wystarczy wyrazić zainteresowanie niewolnicznym procederem, a od razu dostaniemy listę "rekrutów" oraz Mezmetron - specjalną broń ogłuszająco-hipnotyzującą. A oto nasza lista kandydatów i kandydatek:

By wejść do Paradise Falls wystarczy złapać dowolną, jedną ofiare.

Cel pierwszy: Arkansas (Pole Minowe)

Arkansas Skrót

Udajemy się na pole minowe, jak widać na załączonym obrazku staruszek ma piękną panoramę na całą okolice, a bieg z przeszkodami na wprost, poprzez miny i wybuchające samochody to nic przyjemnego. Dlatego zwróćmy wzrok na lewo od zabudowań, zaraz obok słupa wysokiego napięcia jest piaszczysta ścieżka, pozwala ona skrócić wyraźnie dystans. Najbezpieczniej będzie użyć stealth boy-ja i zakraść się do naszej ofiary w nocy, rozbrajać po drodze miny. Kiedy już do niego dojdziemy, wystarczy potraktować go mezmetronem - karzemy mu oddać ekwipunek, nakładamy obrożę i odsyłamy do Paradasie Falls - jeden z głowy, zostało troje.

Cel drugi: Susan Lancaster (Tenpenny Tower)

Cała trudność w tym celu polega na tym, że jest ona związana z zadaniem w Tenpenny Tower i jej schwytanie może je zakłucić, zajrzyj do opisu po szczegóły. Jej zniewolenie natomiast to żaden problem, wystarczy za nią pochodzić i poczekać aż będzie gdzieś sama, np. w sypialni i potraktować ją mezmetronem - cała filozofia.

Cel trzeci: Czerwona (Duże Miasto)

Czerwona jest bezpośrednio związana z zadaniem Duże Kłopoty w Dużym mieście, warto więc najpierw je wykonać zanim się za nią zabierzemy. Samo jej złapanie to żadnej problem, nocami stoi sama w swojej klinice i aż się prosi o poważnego kopa z Mezmetronu.

Cel Czwarty: Śrut (Rivet City)

Ostatni na naszej liście, kupiec z Rivet City. Najprostszą metodą jest poczekanie aż pójdzie spać do swojego pokoju (wystarczy spojrzeć na marker na mapie) i dopadnięcie go w czasie snu, po robocie wystarczy wrócić do Głuszca.

No i mamy wszystkich z naszej listy, zarobiliśmy na tym 1000 kapsli i 300 expa. Wraz z pierwszym niewolnikiem dostaliśmy dostęp do Poradasie Falls, Gratulacje, właśnie ukończyliście zadanie!!!

Moja porada: Osobiście nie lubię tego zadania, Czerwona to bardzo użyteczny lekarz i ciekawa postać fabularna. Śrut natomiast to dobry handlarz. Pozostałe dwie postacie choć nie są nie-wiadomo jak ważne, to mają znaczenie w innych zadaniach i przez tego kwesta mogą się one opóźnić, tak czy siak wasz wybór.

<< Powrót do Solucji F3