<<< Powrót do NOWIN

OGŁOSZENIA TRZYNASTEGO SCHRONU

 • REDAKCYJNE
 • SCENOWE
 • REDAKCYJNE

  NAJNOWSZA AKTUALIZACJA

  Aktualizacja Trzynastego Schronu luty 2009.  OFICJALNY ADRES TRZYNASTEGO SCHRONU

  Oficjalnym adresem Trzynastego Schronu jest adres trzynasty-schron.net. Dodatkowymi adresami - z jakich można korzystać są: www.fallout3.net, www.fallout3.net.pl, www.fallout3.prv.pl.  NOWA SONDA!!!

  Prosimy Was o oddanie swojego głosu w naszej nowej sondzie: Na jakie - oprócz Trzynastego Schronu - wchodzisz serwisy falloutowo/postapokaliptyczne?  W SPRAWIE MATERIAŁÓW Z TRZYNASTEGO SCHRONU

  Jeśli uważacie, że materiały zamieszczone na Trzynastym Schronie, są godne tego by znalazły się na Waszej stronie, by posłużyły za podstawę do przerobienia na własny tekst - to zwróćcie się do nas z pytaniem o możliwość ich wykorzystania!

  Wysłanie jednego mejla nie jest dużym wysiłkiem, a my na pewno wam nie odmówimy - w rozsądnym zakresie - wykorzystania naszych zasobów. Dzięki temu oszczędzimy sobie tworzenia - tego typowego dla stosunków społecznych w naszym kraju - smrodku wzajemnej niechęci i zawiści.

  Trzynasty Schron nie jest w końcu stroną dla nas - ale dla Was - wszystkich naszych czytelników, gości i sympatyków.

  Wszelkie pytania i zgłoszenia proszę kierować na nasz redakcyjny mejl.

  SCENOWE

  REAKTOR #6

  Jest już do pobrania nowy - szósty - numer postnuklearnego zinu Reaktor. Zawiera on masę ciekawych, niesztampowych tekstów - napisanych przez ludzi na codzień udzielających się w serwisach:
  - Fallout Corner,
  - Shamo,
  - OUTPOST,
  - oraz bractwie Kawaleria Berg.

  No i nasz serwis ma też spory udział w powstaniu Reaktora :-)

  <<< Powrót do NOWIN