KONKURS OPOWIEDZ TO!REGULAMIN KONKURSU
TEMAT PRACY KONKURSOWEJ
ORGANIZATORZY
NAGRODY
Nowy! ZWYCIĘZCY Nowy!

REGULAMIN KONKURSU
Menu
 1. Konkurs nosi oficjalną nazwę "Opowiedz to!".
 2. Organizatorem konkursu jest redakcja Trzynastego Schronu oraz Wydawnictwo Portal.
 3. Nagrodą w konkursie jest ufundowany przez Wydawnictwo Portal podręcznik główny do Neuroshimy (hardcover) + koszulka Cold City. Nagrodą za wyróżnienie jest zbiór opowiadań Czerwone Oko.
 4. Udział w konkursie może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik forum newsowego Trzynastego Schronu. Jeden użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Niedozwolone jest posiadanie więcej niż jednego konta na forum przez jedną osobę.
 5. Odpowiedzi należy wysyłać na adres opowiedzto@trzynasty-schron.net

  W temacie listela (czyli mejla) należy wpisać "Opowiedz to!", natomiast jego treść podpisać pseudonimem, pod jakim użytkownik jest zarejestrowany na forum newsowym Trzynastego Schronu.
 6. Konkurs rozpoczyna się wraz z momentem ogłoszenia. Konkurs trwa do godziny 23:59, 20.06.2010r.
 7. Ogłoszenie wyników nastąpi na łamach Trzynastego Schronu najpóźniej 27.06.2010r.
 8. Zwycięzcę konkursu oraz prace wyróżnione wytypuje redakcja Trzynastego Schronu w drodze wyboru najciekawszych prac.
 9. Warunkiem otrzymania nagród jest przesłanie swoich danych adresowych na adres redakcja[malpa]trzynasty-schron.net w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu.
 10. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji oraz stali współpracownicy.
 11. Po wysłaniu listela z odpowiedzią nie podlega on modyfikacjom. Wysłanie listela na adres konkursowy jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu. Użytkownik, podając swoje dane osobowe wyraża zgodę na ich niekomercyjne przetwarzanie w obrębie redakcji Trzynastego Schronu.
 12. Redakcja Trzynastego Schronu zastrzega sobie prawo do niewysyłania nagród poza granice administracyjne Rzeczpospolitej Polski.
 13. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikacji regulaminu oraz samodzielnego rostrzygania wszelkich spraw związanych z konkursem, a nie objętych niniejszym regulaminem.
TEMAT PRACY KONKURSOWEJ
Menu


Napisz opowiadanie związane z tematyką postapokaliptyczną (za nawiązanie do Neuroshimy, w tym umieszczenie słów z nią związanych jak np. moloch, tornado będą dodatkowe punkty) liczące min. 300 słów.

ORGANIZATORZY
Menu


Wydawnictwo Portal

Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout

NAGRODY
Menu

Konkurs Opowiedz to!

ZWYCIĘZCY
Menu

Nagrodę główną otrzymał:
Trip - za opowiadanie, którego niestety nie raczył zatytułować.
Wyróżnienia otrzymują:
Wevert - za opowiadanie "Dzieci Boga",
Exsul - za opowiadanie "Dream".

Od siebie dodam, że bardzo podobały nam się również inne opowiadania, ale z racji ograniczonej liczby wyróżnień nie mogliśmy wystawić ich więcej, a sam z czystym sumieniem wręczył bym ich ze cztery. Dziękuję wszystkim, którzy potrafili zabawić się stylem i formą, a także tym, którzy skorzystali z funkcji poprawiania błędów ortograficznych w ich edytorach tekstu. Warto też nadmienić, że prawie wszystkie prace zostały wysłane w formacie PDF, co uprzyjemniło nam ich czytanie. Choć tak naprawdę wiem, że zrobiliście to tylko po to aby utrudnić nam liczenie słów...

Bardzo dziękujemy Redakcji Wydawnictwa Portal za sponsoring wszystkich nagród!

Dr Rectum

<< NOWINY | << KONKURSY