MONTIPAJTONOWY KONKURS TOGOWYZADANIE KONKURSOWE
WARUNKI UCZESTNICTWA
REGULAMIN OGÓLNY


ZADANIE KONKURSOWE
Menu

Konkurs polega na wymyśleniu easter egga do kolejnej odsłony serii Fallout nawiązującego do Latającego Cyrku Monty Pythona. Należy opisać jaki skecz/postać/tekst autorstwa Monty Python Flying Circus byłby Waszym zdaniem mile widziany w kolejnej odsłonie serii/kolejnym DLC'u, w jakich okolicznościach i w czym by się przejawiał.

WARUNKI UCZESTNICTWA
Menu
 1. Udział w konkursie może wziąć zarejestrowany użytkownik forum newsowego Trzynastego Schronu.
 2. Praca musi być w całości wykonana przez uczestnika konkursu, który wysyłając ją nam automatycznie oświadcza, że tak właśnie jest, było i będzie.
 3. Zgłoszenie konkursowe należy zamieścić w postaci posta w temacie (tym temacie, gdyby ktoś miał wątpliwości).
 4. Nadesłane prace zostaną opublikowane na zasobach Trzynastego Schronu o ile będą przedstawiać odpowiednio dobry poziom.
REGULAMIN OGÓLNY
Menu
 1. Konkurs nosi oficjalną nazwę "Montipajtonowy konkurs togowy".
 2. Organizatorem konkursu jest sutanna8... znaczy toga5.
 3. Pula nagród konkursowych obejmuje:Z których użytkownicy 13S wybierają dla zwycięzcy jedną opcję (głosowanie odbywa się w tym temacie na forum newsowym). Nagrody 1-7 są ufundowane przez użytkownika toga5. Mamonochłonność nagród zależy od jakości zgłoszonych prac. Ściskanie rąk redaktorów we własnym zakresie..
 4. Konkurs rozpoczyna się wraz z momentem ogłoszenia. Konkurs trwa do momentu pojawienia się określonej liczby prac znanej tylko wybranym*, ewentualnie do zakończenia operacji "Świt Odysei" albo dnia w którym Pb 98 będzie po 4,50 zł/l. Śpieszcie się więc albowiem nie znacie dnia ani godziny!
 5. Ogłoszenie wyników nastąpi na łamach Trzynastego Schronu w najszybszym możliwym terminie.
 6. wycięzcę konkursu wybiorą sami użytkownicy forum newsowego Trzynastego Schronu w drodze odrębnej ankiety. O kolejności prac w ankiecie decyduje numer posta zgłoszeniowego.
 7. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie swoich danych adresowych listelem na adres nie_wiem@trzynasty-schron.net w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu. Ściskacze-rękacze pielgrzymkę ku redaktorom odbywają we własnym zakresie.
 8. W konkursie mogą, a nawet muszą brać udział członkowie redakcji oraz stali współpracownicy ich rodziny i krewni, a nawet wyborcy PIS'u.
 9. Po wysłaniu zgłoszenia z odpowiedzią podlega ono modyfikacjom do dnia zakończenia konkursu.
 10. Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu i wyrażeniem zgody na niekomercyjne przetwarzanie danych osobowych przez CIA, FBI, Mossad i KGB (a w każdym razie przez Redakcję Trzynastego Schronu oraz użytkwonika toga5)
 11. Użytkownik toga5 zastrzega sobie prawo do niewysyłania nagród poza granice administracyjne Rzeczpospolitej Polski.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo organizacji kolejnej ankiety mającej charakter decydującego głosu w przypadku remisu w ankiecie przewidzianej w punkcie 6.
 13. Ilość głosów oddanych na nagrody 8 i 9 podlega sumowaniu, a o ile te opcje wygrają, to posiadacz ściskanej ręki zostanie wybrany oczywiście w drodze odrębnej ankiety.
 14. Redakcja Trzynastego Schronu zastrzega sobie prawo do samodzielnego wyboru terminu ogłoszenia wyników konkursu w razie rozstrzygnięcia konkursu przez użytkowników forum newsowego Trzynastego Schronu.

*Dane objęte ścisłą tajemnicą. Musicie uwierzyć, że są. Nie w takie rzeczy przecież wierzycie.

<< NOWINY | << KONKURSY