KONKURS METRO 2033REGULAMIN KONKURSU
PYTANIA KONKURSOWE
ORGANIZATORZY
NAGRODY
Nowy! ZWYCIĘZCY Nowy!

REGULAMIN KONKURSU
Menu
 1. Konkurs nosi oficjalną nazwę "Konkurs Metro 2033".
 2. Organizatorem konkursu jest redakcja Trzynastego Schronu, przy wsparciu CD Projekt.
 3. Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez polskiego wydawcę gry Metro 2033 - firmę CD Projekt.
 4. Udział w konkursie może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik forum newsowego Trzynastego Schronu. Jeden użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Niedozwolone jest posiadanie więcej niż jednego konta na forum, przez jedną osobę.
 5. Odpowiedzi należy wysyłać na adres metro2033gra@trzynasty-schron.net.

  W temacie listu należy wpisać "Konkurs Metro 2033"; zaś e-maila podpisać pseudonimem, pod jakim użytkownik jest zarejestrowany na forum newsowym Trzynastego Schronu. W mejlu należy również wyraźnie zaznaczyć, czy chce się otrzymać Nagrodę Specjalną.
 6. Konkurs rozpoczyna się wraz z momentem ogłoszenia.
 7. Konkurs trwa do godziny 23:59, 13.03.2010r.
 8. Ogłoszenie wyników nastąpi na łamach Trzynastego Schronu najpóźniej 14.03.2010r.
 9. Zwycięzców konkursu wytypuje redakcja Trzynastego Schronu. Warunkiem otrzymania nagród jest przesłanie swoich danych adresowych na adres redakcja[malpa]trzynasty-schron.net w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu. Warunkiem otrzymania Nagrody Specjalnej jest jak najszybsze skontaktowanie się z redakcją Trzynastego Schronu, celem otrzymania dalszych wskazówek.
 10. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji oraz stali współpracownicy.
 11. Po wysłaniu e-maila z odpowiedzią nie podlega on modyfikacjom.
 12. Wysłanie e-maila na adres konkursowy jest jednoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez redakcję Trzynastego Schronu.
 13. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikacji regulaminu. Gry oraz książka zostanie wysłana do 7 dni od daty premiery.
PYTANIA KONKURSOWE
Menu

PYTANIA PODSTAWOWE

 1. W jakim mieście toczy się akcja gry Metro 2033?
 2. Kiedy urodził się Dmitrij Głuchowski?
 3. Kto jest producentem gry Metro 2033, a kto jej wydawcą?

PYTANIE SPECJALNE - tylko dla osób walczących o Nagrodę Specjalną

 • W kilkunastu zdaniach (max A4) opiszcie, co byście zrobili jakby w Waszej okolicy nastąpiła katastrofa nuklearna (zakładamy, że ją przeżyjecie :-) .

 • ORGANIZATORZY
  Menu


  CD Projekt

  Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout

  NAGRODY
  Menu


  Metro 2033 - gra Metro 2033 - gra

  NAGRODY PODSTAWOWE

  Gry w wersji podstawowej.

  NAGRODA SPECJALNA

  Możliwość przedpremierowego zagrania w grę Metro 2033, w dniach 15 - 18 marca, w siedzibie CD Projekt w Warszawie, dla jednej osoby + osoba towarzysząca. Nagroda będzie możliwa do wykorzystania tylko przez osobę mającą możliwość pojawienia się w tych dniach w Warszawie. Stąd prosimy o wyraźne zaznaczenie w mejlu, czy chce się skorzystać z takiej możliwości, nadsyłając odpowiedź na pytanie specjalne ;-)

  ZWYCIĘZCY
  Menu

  To był gorący tydzień dla naszej konkursowej skrzynki listelowej. Odpowiedzi nadchodziły tłumnie, jak chińskie hordy nad wskrzeszoną przez Pana Jana Rzeczpospolitą. Stąd też podjęliśmy odpowiednie działania operacyjne, a ich wyniki przedstawiamy Wam.

  Zaś nagrody rzeczowe otrzymują:

  Gratulujemy! Dziękujemy także firmie CD Projekt za ufundowanie nagród.

  Rachu ciachu i po... No po konkursie Metro 2033. W wyniku międzyorganizatorowych ustaleń (my oraz fundator nagród CD Projekt) nagrodę specjalną - czyli możliwość przedpremierowego pogrania w Metro 2033 w siedzibie CD Projekt - otrzymuje Inculubum!

  Gratulujemy!

  << NOWINY | << KONKURSY