KONKURS - ALPHA TEAMREGULAMIN KONKURSU
PYTANIA KONKURSOWE
ORGANIZATORZY
NAGRODY
Nowy! ZWYCIĘZCY Nowy!

REGULAMIN KONKURSU
Menu
 1. Konkurs nosi oficjalną nazwę "Konkurs - Alpha Team".
 2. Organizatorem konkursu jest redakcja Trzynastego Schronu, przy wsparciu Fabryki Słów.
 3. Nagrodami w konkursie są ufundowane przez Fabrykę Słów trzy egzemplarze zbioru opowiadań Alpha Team autorstwa Roberta J. Szmidta.
 4. Udział w konkursie może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik forum newsowego Trzynastego Schronu. Jeden użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Niedozwolone jest posiadanie więcej niż jednego konta na forum przez jedną osobę.
 5. Odpowiedzi należy wysyłać na adres alpha_team@trzynasty-schron.net

  W temacie listu należy wpisać "Konkurs - Alpha Team"; zaś list-ela podpisać pseudonimem, pod jakim użytkownik jest zarejestrowany na forum newsowym Trzynastego Schronu.
 6. Konkurs rozpoczyna się wraz z momentem ogłoszenia. Konkurs trwa do godziny 23:59, 31.03.2010r.
 7. Ogłoszenie wyników nastąpi na łamach Trzynastego Schronu najpóźniej 4.04.2010r.
 8. Zwycięzców konkursu wytypuje redakcja Trzynastego Schronu w drodze losowania z poprawnie nadesłanych odpowiedzi na dwa pytania. Pytanie dodatkowe - obowiązkowe - służy jedynie weryfikacji udziału w konkursie danego uczestnika.
 9. Warunkiem otrzymania nagród jest przesłanie swoich danych adresowych na adres redakcja[malpa]trzynasty-schron.net w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu.
 10. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji oraz stali współpracownicy.
 11. Po wysłaniu list-ela z odpowiedzią nie podlega on modyfikacjom. Wysłanie list-ela na adres konkursowy jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu. Użytkownik, podając swoje dane osobowe, wyraża zgodę na ich niekomercyjne przetwarzanie w obrębie redakcji Trzynastego Schronu.
 12. Redakcja Trzynastego Schronu zastrzega sobie prawo do niewysyłania nagród poza granice administracyjne Rzeczpospolitej Polski.
 13. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikacji regulaminu.
PYTANIA KONKURSOWE
Menu
 1. Jedno z opowiadań jest prologiem do wznowionej w 2008 roku powieści Roberta Jerzego Szmidta. O które opowiadanie chodzi i jak nazywa się ta powieść?
 2. Podaj adres strony autora zbioru "Alpha Team".

 3. Pytanie dodatkowe - obowiązkowe: (weryfikacja uczestnika konkursu)
 4. Zdewastowane miasto. Opisz jak wyglądałaby Twoja miejscowość po atomowej zagładzie (max. A4, opowiadanie, opis, itp).
ORGANIZATORZY
Menu


Fabryka Słów

Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout

NAGRODY
Menu

Trzy egzemplarze książki Alpha Team ufundowane przez Fabrykę Słów.

Robert J. Szmidt - Alpha Team

ZWYCIĘZCY
Menu

Wczorajszy dzień obfitował w wydarzenia wzięte z przysłowiowej du doliny wyobraźni, dlatego dla zrównoważenia obiektywności, profesjonalizmu i innych takich głośno deklarowanych przymiotów serwisu Trzynasty Schron (jeszcze raz przypomnijmy: TRZYNASTY) dzisiaj pora na dawkę informacji wymykających się określeniom takim jak np.: prima aprilisowy żart. W związku z zakończeniem konkursu Alpha Team oraz zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy czas na ogłoszenie wyników tegoż przedsięwzięcia. Ale zanim to nastąpi, pragnęlibyśmy gorąco podziękować wydawnictwu Fabryka Słów za ofiarowanie na cel konkursu trzech egzemplarzy zbioru opowiadań Roberta Jerzego Szmidta pt. "Alpha Team". Dla mniej niecierpliwych podajemy jeszcze poprawne odpowiedzi na dwa pierwsze pytania (bo trzecie było otwarte i według żadnego klucza go nie sprawdzaliśmy):

 1. Jedno z opowiadań jest prologiem do wznowionej w 2008 roku powieści Roberta Jerzego Szmidta. O które opowiadanie chodzi i jak nazywa się ta powieść?
  Opowiadanie nosi tytuł "Ognie w ruinach" i jest prologiem do "Apokalipsy według pana Jana".
 2. Podaj adres strony autora zbioru "Alpha Team".
  Oto on: http://www.robertjszmidt.pl/.
Spośród uczestników, którzy wygrali zmagania z tymi pytaniami oraz podzielili się z nami jakąkolwiek wizją swojego miejsca zamieszkania po atomowej zagładzie wylosowaliśmy trzech szczęśliwców. Oto oni: Cieszymy się razem ze zwycięzcami! Przypominamy też, że w celu uzyskania nagród należy przesłać na adres redakcja[malpa]trzynasty-schron.net swoje dane adresowe w ciągu siedmiu dni od teraz, czyli do 9 kwietnia 2010 roku. Jeśli ktoś nie zasilił grona szczęśliwców tym razem, może spróbować sił w niemal identycznym, a na pewno takim samym pod względem nagród konkursie organizowanym przez serwis Outpost. Regulamin ichniego konkursu znajduje się pod tym linkiem.