<<Wróć do Solucji F2
Navarro

Ogólne informacje

Navarro to baza wojskowa Enklawy. Transport między Navarro a platformą wiertniczą odbywa się za pomocą Vertibirdów i to właśnie z nimi związany jest główny quest dotyczący Enklawy: dostarczyć plany tego falloutowego helikoptera (albo Hubologistom, albo Shi albo Brotherhood of Steel).

Jak dostać się do Navarro?

cztery sposoby:

Questy:

Deal with the deathclaw.

Tego questa otrzymasz od jednego z naukowców w bazie (konkretniej od doktora). Będzie on chciał, abyś zabił wspomnianego wcześniej Xarna (ma 250 HP). Zdecydowanie bardziej polecam poproszenie deathclawa o pomoc w rozwalaniu bazy. Kiedy jednak zdecydujesz się opuścić Navarro, Xarn odejdzie od Ciebie.

Fix K9.

Dzięki temu questowi możesz przyłączyć do swojej drużyny kolejnego NPC-a, tj. psa-robota. Na powierzchni w jednej z szafek znajduje się Motywator K-9, którego wystarczy użyć na cyberpsie w podziemiach :).

Retrieve the FOB from the base Commander.

To sprawia niektórym najwięcej problemów — nie wiem dlaczego :(. TankerFob znajduje się w biurze dowódcy bazy (dwa połączone pokoje w podziemiach). Poszukiwana część znajduje się w jednej z szafek, zablokowanej niestety — trzeba ją odblokować i wyjąć TankerFob. Proponuję wcześniej zapisać grę, bo ta szafka jest trudna do otwierania i strasznie łatwo rozwala się zamek :(.

Dodatkowe możliwości

<<Wróć do Solucji F2