<<Wróć do Solucji F2
Toxic Caves

Informacje ogólne

Jaskinie znajdują się tuż obok Klamath (jeżeli nie masz ich na mapie, to pogadaj z Adrin Buckner w barze w Kalmath). Toxic Caves jest dawnym składowiskiem odpadów radioaktywnych. Tak właściwie do wykonania jest tu tylko jeden quest. Możesz również zwiedzić magazyn znajdujący się o jeszcze jedno piętro niżej. Jeżeli masz gumowe buty, to bez żadnych szkód na zdrowiu możesz chodzić po radioaktywnej cieczy (pamiętaj! dość szybko mogą się roztopić). Aby ich używać, wystarczy mieć je w plecaku.

Questy

Rescue Smiley the Trapper.

Tą misję zlecić może Ci Adrin Buckner z Kalmath. Musisz odnaleźć jej męża - Smiley'go. Znajduje się on na samym końcu drugiej części jaskiń. Wszystko co musisz zrobić to jak najszybciej do niego dotrzeć i wyprowadzić go z jaskiń. Przy wyjściu Smiley powie Ci, że spotkacie się w Klamath. Za wyprowadzenie go z jaskiń dostaniesz 1000 exp. Gdy wrócisz do miasta, nauczy Cię on bardzo przydatnej umiejętności - Gecko Skinning.

Ciekawostki

  • Możesz spróbować naprawić generator, ale nie dostaniesz za to żadnych punktów exp. Jest on potrzebny, aby uruchomić windę. Jeżeli udało ci się go naprawić, czeka cię kolejny problem - aby otworzyć windę i zjechać na dół, potrzebujesz Electronic Locpick - można go znaleźć w New Reno lub kupić w San Francisco. Od razu mówię, że znajdziesz tam kilka fajnych broni (Bozara!!), Combat Armor i trochę kosztownej amunicji. Jest tylko jeden mały problem. Tuż przy wejściu będzie stał robot (taki jak te na Enclave lub w Sierra Army Depot), który pierwsze co zrobi, to trzy razy wypali w ciebie z wyrzutni rakiet. Najlepszą metodą na uniknięcie obrażeń, jest wejście do windy w trybie walki i rozwalenie robota (lub ucieczka do sąsiedniego pomieszczenia) zanim ten Ciebie zauważy.

    Znaleziska

  • Okradnij Smiley'ego - ma przy sobie 10 Golden Gecko Pelt (warte łącznie 1250$).
  • Przeszukaj szafkę na pierwszym poziomie i skrytkę obok windy - znajdziesz tam flary, Stimpacki, Rad-X i Rad-away.