<<Wróć do Solucji F2
Bridge Keeper

Strażnik Mostu - Jest to aluzja do filmu Monthy Python'a "W poszukiwaniu Świętego Graala". Spotykasz jakiegoś mnicha, w niezwykle zniszczonej od kul i cięć, todze. Nie wiesz z kim masz do czynienia więc twój bohater radzi ci zapisać stan gry. Zrób to, gdyż w tym miejscu można bardzo łatwo zginąć, jeśli nie znasz właściwych odpowiedzi na pytania strażnika (a na pytania można łatwo odpowiedzieć z angielską instrukcją).
Jeśli nie masz ochoty odpowiadać na jego pytania możesz spróbować go zabić. Jest to niezwykle trudne, ale opłacalne (mnich ma bardzo dużo punktów życia, niezwykle odporną na uszkodzenia togę oraz wypuszcza na ciebie szalone, eksplodujące krowy). Po jego zabiciu otrzymasz 7500 punktów doświadczenia i twój bohater będzie mógł zabrać togę strażnika.
Jest jeszcze jeden sposób na przejście przez most. Jeśli czujesz się na siłach, spróbuj znokautować mnicha, tak by stracił przytomność. Twój bohater będzie mógł zabrać togę strażnika i przejść po moście. Niestety nie dostaniesz punktów doświadczenia, ale jeśli zabierzesz mu pancerz to już nie powinno być problemów z jego zabiciem. Szczególnie, że jest nieprzytomny.