<< Nowiny | << Archiwum nowin
26 marca 2009
Voytek Pavlik - First Records - 23:49 - Squonk
Voytek Pavlik Voytek Pavlik - muzyk, który ma na koncie kilka ciekawych projektów, (miedzy innymi znany prawie wszystkim "Fallout 3 spin'off" oraz OST do nie wydanego jeszcze moda do Fallouta 2 o nazwie Mutants Rising) wydał właśnie swoją pierwsza solową płytę. Muzycznie jest to kolaż takich gatunków jak ambient, rock czy metal. Tak czy inaczej zobaczmy co ma sam autor do powiedzenia:

Witam wszystkich fanów serii Fallout i klimatów post-apo!

Chciałbym zakomunikować, ze wydałem niedawno płytę z 13 instrumentalnymi utworami, z czego 3 to soundtracki do moda Mutants Rising, a pozostałe są rożnymi mieszankami elektroniki, heavy metalu, rock'a i ambientu. Płytę można kupić w formacie MP3 na iTunes (wystarczy wyszukać "Voytek Pavlik" w okienku "search") i na tzw CDBaby:

cdbaby.com/cd/voytekpavlik

Niedługo będzie tez można zakupić na Amazon.com i na wielu innych stronach, które się tym zajmują (wszystko dzięki CDBaby). Lecz, jako to ze mam duży szacunek dla fanów gry Fallout oraz klimatów postapo, postanowiłem udostępnić wam tą płytę za darmo:

www.megaupload.com/?d=3JY21L38

rapidshare.com/files/212927818/Voytek_Pavlik-_First_Records.rar.html

Ale bym był bardzo wdzięczny, jakbyście kupili ten album przez internet, gdyż wtedy nie tylko będziecie wspomagać moja ciężka prace jaka włożyłem w te 13 utworów, ale także dacie mi sile do kontynuacji tworzenia i ulepszania mojej muzyki, z która mam nadzieje gdzieś zajdę

Dziękuje.


Każdy fan niepokojącej muzyki (oraz post-apo) powinien być usatysfakcjonowany tym co znajdzie na płytce.

Newsa napisał Morbid.

Podgląd newsa | Skomentuj newsa

<< Nowiny | << Archiwum nowin

X Apoc - Trzynasty Schron [ v 1.0 ] & PHP by Hammer