<< ARCHIWUM

STYCZEŃ 2001

27 stycznia 2001

Na CD najnowszego Świata Gier Komputerowych można znaleźć demo "Fallout: Tactics - Brotherhood of Steel"!!!
DoPr

27 stycznia 2001

Do działu Info dodaliśmy wyniki poprzednich ankiet. Poza tym zaktualizowaliśmy porady (dwie nowe - o napakowaniu się mentatsami przed czytaniem książek i o oszustwie, które można wykonać w NCR, za pomocą którego można sobie nabić mnóstwo kaski i exp. pointsów.
Oozy

21 stycznia 2001

Nowy temat sondy. Zapraszamy do głosowania!
Oozy

19 stycznia 2001

Przypominam wszystkim, że robimy quiz z Fallouta 2. Jeśli ktoś zna/może wymyślić jakieś TRUDNE pytania dotyczące F2, proszony jest o pilny kontakt!
Oozy

18 stycznia 2001

Chciecie Fallouta 3!?! My też!!! Dletego podpiszcie tą petycję do Interplay. Może w końcu pójdą po rozum fo głowy i zaczną robić "trójkę"!
Oozy

14 stycznia 2001

Na RPG Vault pojawiła się kolejna, trzecia część pamiętnika Chrisa Taylora, jednego z twórców Falloutów. Czytaj.
Oozy

12 stycznia 2001

Wprawdzie dzisiaj miała być większa aktualizacja (wg nowin z poprzedniego poniedziałku), ale nie będzie :-). Po prostu przez cały tydzień codziennie były jakieś update'y, które wyczerpały (przynajmniej na razie :-)) naszą wenę twórczą. Poza tym mamy dla Was prawdziwą rewelację - już wkrótce przenosimy sie na zupełnie nowy serwer, na którym bedziemy mieć do dyspozycji dużo więcej miejsca, a to oznacza, że będziemy zamieszczać więcej plików - czyli tego, za czym się najliczniej opowiadaliście w ankiecie :-).
Oozy

11 stycznia 2001

Niestety, zbliża się sesja i aktualizacje będą coraz rzadsze. Po sesji(koniec stycznia) wszystko powinno wrócić do normy.
Oozy

11 stycznia 2001

Kolejna aktualizacja Porad (tym razem szczegółowych).
Oozy

10 stycznia 2001

Jeśli uważasz, że F2 nie ma przed Tobą tajemnic, możesz to zweryfikować za pomocą quizu przygotowanego przez RPG Planet. Quiz jest nawet fajny, tyle że mógłby być trochę trudniejszy (choć z drugiej strony i tak nie dostałem maxa...). Przetestuj się.
Przy okazji wpadłem na pomysł, żeby taki quiz zamieścić na naszej stronce (tyle że chciałbym, żeby był o wiele trudniejszy - żeby naprawdę "kopał w tylek"). Trudnych pytań wcale nie jest jednak tak latwo wymyślić, więc jak ktoś ma jakieś w zanadrzu to niech podeśle (a jak nie ma to niech wymyśli i też podeśle :-)
Oozy

8 stycznia 2001

A mówiłem, że w międzyczasie może być jakiś update ?! Niejaki Fuzzy przysłal mi maila,że na jego stronce można przeczytać test dema Tacticsa. Test może nie jest najlepszy inajdłuższy, ale zawsze warto rzucić okiem... Czytaj.
Oozy

8 stycznia 2001

Cóż, przez ostatnie pare dni update'y były codziennie i trochę głupio mi było dziś nie zrobić update'a, więc choć nie zrobiliśmy dziś aktualizacji to jednak napiszę tego newsa :-). Kolejna większa aktualizacja będzie w ten piątek, choć w międzyczasie oczywiście też coś może być, więc wpadajcie na stronkę jak najczęściej :-). A na otarcie łeż możecie sobie poczytać pamiętnik Chrisa Taylora, jednego z twórców Tacticsa (i poprzednich Falloutów też, o ile mnie pamięć nie myli), w którym wyjaśnia on, dlaczego Tactics nie jest Falloutem 3. Czytaj.
Oozy

7 stycznia 2001

Do działu Pliki doszedł bardzo przydatny program konwertujący save'y z wersji niespatchowanej Falluta 2 do wersji spatchowanej i na odwrót. Ściągnij go teraz. Pamiętajcie też o głosowaniu na www.gry-online.pl - F2 jest już na 1. miejscu, teraz czas go umocnić :-) (jak nie wiesz o co chodzi to patrz kilka newsów niżej).
Oozy

6 stycznia 2001

Nowa ankieta i mały update działów Info (dodaliśmy trochę o historii stronki) i Porady.
Oozy

5 stycznia 2001

Kolejny updacik. Do działu Pliki wrzuciliśmy Poradnik Fallout 2 Resetty (tak, to nie pomyłka, przez dwa "tt"). Jest w nim opisanych naprawdę sporo fajnych questów. Polecamy. Ściągnij poradnik.
Oozy

5 stycznia 2001

No i mamy nowy roczek, stulecie, a nawet millenium :-) Pewnie już wszyscy wytrzeźwieliście ;-),zatem możecie zabrać się do lektury tego newsa. Tym razem zaktualizowaliśmy dział Best Quests oraz Porady. Przy okazji - wielkie dzięki dla tych wszystkich, którzy słali mi maile z różnymi sugestiami, a zwłaszcza dla tych, którzy wysyłali całkowite opisy questów, gotowe do wrzucenia na stronkę (i oto chodzi!). To głównie dzięki nim była możliwa ta aktualizacja. Czekam na kolejne maile!!!

Gdzieś w okolicy końca stycznia lub początku lutego szykujemy małą rewolucję na stronce. Przedewszystkim skasujemy wersję dla Netszkapy. Wszystkich uzytkowników tej wspaniałej przeglądarki uspokajam - stronka pod Szkapą działać BĘDZIE, niezbędny będzie za to NN 6.0 (czyli jej najnowsza wersja). Po prostu "szóstka" obsługuje już pływające ramki (poprzednie wersje nie ich nie obsługiwały i musieliśmy robić dwie wersje stronki, ale to strasznie męczące, a po wyjściu szóstki już nie ma po co). Poza tym najprawdopodobniej wyrzucimy dział o Tacticsie - jest sporo stronek o tej grze, a my i tak uważamy, że prawdziwy Fallout to to nie jest (a przynajmniej ja, Oozy, tak uważam :-)) Zaoszczędzone miejsce zagospodarujemy pliczkami (z ankiety wynika, że tego właśnie chcecie), więc wszyscy powinni być zadowoleni ze zmian.

Aha, przy okazji kolejny apelik :-) Na nowym portalu growym, www.gry-online.pl, jest konkurs nagrę ostatniego roku. Fallout 2 jest drugi (przed takim tytułami jak Diablo II i Baldurs Gate II !!!). Ale czemu by staremu, dobremu Falloucikowi nie "pomóc" i nie wywindować go na 1. miejsce? :-)) Tym bardziej, że można głosować ile razy się chce (tzn. trzeba wyjść najpierw z netu i znowu wejśc, chyba że ktoś ma stały adres, to ta "sztuczka" działać nie będzie, ale grunt że nie ma cookies, które blokują wielokrotne głosowanie.)
A zatem kliknijcie tutaj i szukajcie po lewej stronie ekranu ramki "Oceń grę" (trzeba najpierw przewinąć ekran trochę w dół). Grę oceniamyof course na 10,0 :-))))))

I to by było na tyle ogłoszeń parafialnych na dzisiaj.
Oozy