<< ARCHIWUM

LUTY 2001

26 lutego 2001

Chyba się już trochę otrząsnąłem po odejściu Oozego i mogę wrzucić na stronę coś całkiem nowego. Będzie to mapa gry Fallout 2, z krótkimi opisami poszczególnych lokacji. Do tego, znajdziecie tam również opisy specjalnych przypadkowych spotkań i pełną solucję New Reno. Odnośnik do mapy jest w dziale przygody.
DoPr

17 lutego 2001

Trudna to była decyzja, ale jest ostateczna i nieodwołalna. ODCHODZĘ, REZYGNUJĘ z robienia stronki. Dlaczego? Powód jest banalny: brak czasu (studia) i chyba także utrata chęci. Robienie stronki to duża odpowiedzialność, szczególnie, gdy niektórzy biorą twoją paginę za "lidera" stron o Falloutach (sam nie wiem dlaczego). Czujesz ciągły oddech konkurencji na plecach, czujesz, że musisz być najlepszy. Musisz mieć najlepszą zawartość, najwięcej update'ów, najwięcej odwiedzin, bo inni cię zjedzą. I nie będziesz już najlepszy. Musisz poświęcać każdą niemal wolną chwilę na rozbudowę, doskonalenie dzieła. Zaniedbujesz inne obowiązki. Coś, co w założeniach miało być tylko krótkotrwałą przygodą, ciekawym eksperymentem, zaczyna cię przerastać, obejmować nad tobą kontrolę, chwytać cię w swoje sidła. Chyba tego nie chciałem, ale tak się stało. Czas się wyzwolić. Być może wrzucę jeszcze na stronkę pewne zaległe materiały (coś, co miałem już dawno zrobić), ale na tym koniec. Oczywiście, moje odejście nie oznacza końca strony; wszak nie ja sam ją tworzyłem. Z tego co wiem, DoPr niedługo uraczy was prawdziwą niespodzianką, więc zaglądajcie tu co jakiś czas. Chciałbym także z tego miejsca serdecznie podziękować współautorom stronki, Julkowi i DoPr'owi, za owocną współpracę. Z mojej strony mówię jednak "do widzenia". Czas opuścić wirtualny świat i zająć się realem. Czas najwyższy. Żegnam Was, żegnam wszystkich Czytelników i dziękuję.

Oozy
Fallout3.prv.pl founder

14 lutego 2001

No tak, miał być dziś wieczorem update. Miał :-). Ale nie będzie. I to raczej nie z mojego lenistwa. Zabrałem się do pisania jak sobie najlepieć poustawiać wszystkie współczynniki (strenght, agility, perception itd.) dla złodzieja, mięsistego dresiarza ;-) czy inteligencika w okularkach i... doszedłem do wniosku, że tak właściwie nie ma jednego "najlepszego" ustawienia! Oczywiście, ważne jest, żeby złodziej miał dużo agility a nasz dresiarz strenght, ale jak sobie inne współczynniki ustalimy to już zależy tylko od nas, od tego, na czym nam zależy. Tak właściwie to obojętnie co jak sobie ustawimy, postać będzie zawsze mniej więcej tak samo DOBRA. Mówie mniej więcej tak samo dobra, ale wcale nie oznacza to, że gra zawsze będzie wyglądać tak samo. Wręcz przeciwnie. I każdy fan Falloutów (i w ogóle fan RPG-ów) to wie, więc nie będę się rozwodził. Twórzcie postacie, któymi sami chcielibyście grać a nie takie, jakie narzuca wam kto inny!!! :-). A po porady jak je tworzyć zerknijcie do działu Porady ;-))

Acha, jeszcze cos. Bardzo duzo sie działo w świecie Falloutow ostatnimi czasy. Nie chce mi się pisac czegoś, co zostało już napisane gdzieś indziej, więc zajrzyjcie do Krypty 15 :-). Tam jest wszystko ładnie wytłuszczone. Mam nadzieję, że mi wybaczycie to "przekierowanie". Wszak mamy Walentynki ;-).
Oozy

14 lutego 2001

Zmiana tematu sondy. Zapraszamy do głosowania :-). Ponadto dziś wieczorem prawdopodobnie kolejny update, dodamy więcej "gotowych" postaci do poddziału Wybór Postaci w dziale Porady (ale to brzmi :-))
Oozy

12 lutego 2001

Cześć! Sorry za brak updatów :-(. Tak się złożyło, że akurat nikt z ekipy nie miał ostatnio dostępu do netu, bo albo wyjechał, albo przyszedł mu rachunek od telepsów do domu :-[. No, ale teraz powinno być już lepiej. Na początek czysto kosmetyczny, ale zawsze, update działu Porady - teraz można od razu przeskoczyć do żądanej części. A już niedługo dalsza część programu jeśli chodzi o updaty :-).
Oozy

1 lutego 2001

Dodaliśmy opis zbroi do F2 (dział Ekwipunek)
Oozy

1 lutego 2001

Jesteśmy na nowym, większym serwerku! Dodaliśmy także 2 tys. odwiedzin do licznika, które to 2 tysiące nam kiedyś zabrano [wtedy, gdy nam skasowano licznik :-((].
Oozy