<< ARCHIWUM

GRUDZIEŃ 2000

24 grudnia 2000

No i na Wigilię następny prezent :)
Ukazało się DEMO TACTICSA! Waży "zaledwie" 120 megusiów, więc ściągnięcie polecam jedynie posiadaczom stałych łączy lub innych wynalazków (ale nie modemów).
120 mega nie zmieściłoby się na naszym skromnym serwerze, więc zamieszczamy linkę do serwera Wirtualnej Polski. Jeśli demo zacznie się pojawiać na krążkach dołączanych do gazet, nie omieszkamy o tym Was poinformować.
Chcę ściągnąć demo Fallout: Tactics (120 MB).

23 grudnia 2000

Wesołych świąt i udanego Sylwka oraz nowego roku/tysiąclecia! Abyściewszyscy za rok pod choinką znaleźli nowiutkiego, oryginalnego Fallouta 3 (ale tego prawdziwego, nie żadnego tam Tacticsa). No i w ogóle, sami wiecie. No i żebyścieczęściej odwiedzali naszą stronę :-). A ponieważ są święta, przygotowaliśmy dlawas małą niespodziankę - jak widać z ankiety dużo osób chce, by rozbudowywać działPliki. Spełniamy Waszą prośbę i oto dajemy Wam wprezencie świątecznym oryginalną, amerykańską, grubą ;-) instrukcję do Fallouta 2!Możecie ją sobie ściągnąć stąd bądź z działu Pliki.Instrukcja waży trochę ponad 1 MB i jest w formacie *.pdf. Aha, tutaj mała prośbado Was. Niestety, kończy się nam miejsce na serverze a bez niego jak wiecie ciężko dodawać pliki, więc jakby ktos (tzn. admin jakiegoś serwerka) zechciał przygarnąć nas "pod swoje skrzydła" bylibyśmy bardzo wdzięczni. A propos apeli - odzew na mój poprzedni był... taki sobie, bardzo taki sobie... Ledwo dwa maile... No cóż, lepszy rydz niż nic. Podziękowania idą do Wandalfa i Dariusza M. Naprawdę dzięki! Niedługo wrzucę wasze propozycje na stronkę, cierpliwości :-).