De Falloutis
Ilustracja do działu 'De Falloutis'

Wszystko zaczęło się tak...

Gracze w De Falloutis tworzą niesamowite opowieści w świecie Fallouta. Czynią to za pomocą listów i preparowanych materiałów.

☢️ Realia, w których piszemy listy:

☢️ Zasady korespondencji i uwagi:

☢️ Zakazy:

Zakazane jest robienie sobie jaj i granie absurdem oraz mocne zmienianie świata.

Osoby chętne do gry, mogą wysyłać opis swoich postaci na mój adres mejlowy starywujek000@gmail.com lub jako PM na Facebooku Trzynastego Schronu. Informacje o graczach będziemy aktualizować tutaj na bieżąco.

☢️ Trzy postaci Starego Wujka.

Tomas Buckner, 30 lat. (czas Fallout / Fallout 2 / Fallout New Vegas) Wraz z matką i siostrą mieszka w Klamath. Wspólnie prowadzą sklep i hotel o nazwie „Dom Bucknerów”. Tomas handluje wszystkim co się da i dużo podróżuje, czasami wraz z karawanami. Interesuje się szczególnie zbieraniem przedwojennego sprzętu elektronicznego, ale marzy by uruchomić własne auto.
Poczta: starywujek000@gmail.com Przygody i listy T. Bucknera możecie poznać w I Tomie Listów.

Aleksander Wright, lat 38 (czas Fallout / Fallout 2 / Fallout New Vegas). Mieszka w Nowym Reno. Bimbrownik. Jest synem siostry pani Ethyl Wright. Poszukuje nowych receptur i w tym celu dużo podróżuje po Pustkowiach. Bawidamek i kawalarz.
Poczta: starywujek000@gmail.com

Anna Armitage, lat 68 (czas Fallout 3 / Fallout 4). Obecnie zamieszkuje w Przymierzu. Leczy rany po ataku radskorpionów. Uwielbia dobry alkohol i snuć ciekawe historie (bardzo często wyssane z palca). Nigdy nie interesowała się polityką. Często powtarza, że „jej czas już jest bliski końca, zaskocz mnie czymś interesującym”.
Poczta: starywujek000@gmail.com

☢️ Przydatne linki:

No i się udało! 😍

📑 Pobierz De Falloutis - 1 Tom Listów [2,90 MB] 📑

© 2019 Koordynował: Tomasz 'Stary Wujek' Tytłak

⇒ Menu

< SCHRONKULTURA