Skrypty z Krypty - Antologia Trzynastego Schronu

Skrypty z Krypty - Antologia Trzynastego Schronu Pierwszą osobą, która przysłała opowiadanie do Trzynastego Schronu był, z tego co wynika z przekazów ustnych, Dragon Warrior. Niech ta antologia będzie też podziękowaniem dla niego (pomimo tego, że żadne jego opowiadanie się w niej nie znalazło).

Stworzony dość dawno dział OPOWIADANIA FANÓW pęczniał przez długie lata, aż w końcu się doigrał. Wydanie jego zawartości w innej formie jest po części podsumowaniem tego, co działo się w obrębie czytelniczej twórczości od kiedy taka pojawiła się na łamach Trzynastego Schronu. Z drugiej strony wobec naszego nieprzyjemnego przekonania, że materiały zawarte w czeluściach naszych zasobów są raczej rzadko odświeżane przez czytelników, postanowiliśmy wyselekcjonować to co w tych odmętach najlepsze i podać to jawnie, bezkompromisowo i na tyle widocznie oraz z wielkim hukiem, żeby każdy miał okazję chociażby o tym usłyszeć (Antologia Trzynastego Schronu? A skąd oni wzięli do niej opowiadania?). Niniejszym prezentujemy Wam pierwszą, oficjalną, treściwą i zawierającą ekstrakt schronowych opowiadań antologię Trzynastego Schronu pt. Skrypty z Krypty.

Pobierz Antologię Trzynastego Schronu [3 473 kB]

wersja do wydruku [2 590 kB]


⇒ Menu

Patroni medialni


Polter.pl

Game Exe

Gildia

Fantasy Book

⇒ Menu

Pierwsi do wypinania piersi

Pomysłodawcą Antologii Trzynastego Schronu był Pandemon, a większość spraw organizacyjnych i koordynację projektu wziął na siebie Holden. Wszystkie schronowe opowiadania podzielono na cztery zestawy, które przyporządkowano czterem recenzentom. W trakcie prac odkryto również zestaw piąty, który się z początku zawieruszył w budzie Schronka. Później wyłoniono najlepsze opowiadania, a przygotowaniem pliku PDF od każdej możliwej strony zajął się nieustraszony BeF1990.

Pandemon - pomysłodawca Antologii Trzynastego Schronu, odpowiedzialny za recenzję zestawu numer trzy.

Holden - organizator, koordynator i propagator Antologii, odpowiedzialny za zestaw numer dwa.

BeF1990 - człowiek, który to wszystko złożył do przysłowiowej kupy, chociaż nie narobił przy tym smrodu, za co chałwa mu.

Vegeir - odpowiedzialny za zestaw numer jeden.

Jerzy - odpowiedzialny za zestaw numer cztery i każdy racjonalny pomysł, który się pojawił.

nie wiem - nieodpowiedzialny za nic, marudził jedynie i stworzył odpowiedni dział na Schronie.

Napisali o nas

Lista nowin na serwisach, na których pojawiły się informacje o Skryptach z Krypty.

⇒ Menu

< SCHRONKULTURA