<< Twój Bohater F2
Propozycja bohatera: Zdzira

Age 21; FEMALE

ST 06
PE 06
EN 06
CH 06
IN 07
AG 10
LK 06

Tag skills:
Lockpick
Speech
Barter

Traits:
Sex Appeal
Gifted

Kilka słów wytłumaczenia:

Kobietę wybieram nie z powodu, że sama nią jestem, ale dlatego, że kobieta może zarabiać ciałem. Wiek raczej nie jest istotny w grze, więc zaznaczam tyle, ile sama mam. Imię - mówi samo za siebie. ;))) Swego czasu grając facetem nazwałam go Rozwalacz i faktycznie taki był.

Z podstawowych cech SPECIAL zdecydowanie stawiam na Agility, które zwiększa ilość punktów akcji i na Inteligencję (chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego).

Skills - Speech (z życia wzięte - nie ma nic ponad dobrą gadkę), Barter (wymiana na dobrych warunkach to podstawa, zwłaszcza na początku gry), no a Lockpick dlatego, że lubię wchodzić tam, gdzie chcę, a nie tam, gdzie mnie wpuszczą. A dlaczego nie wybieram np. czegoś z gunami - a po kiego wała mi to, skoro i tak na rozwijanie tych zdolności znajdzie się i czas i punkty.

Traits - nic tak nie pomaga w życiu jak Atrakcyjność, nie ma co się okłamywać - wszyscy mnie kochają za sam wygląd (i są bardziej skłonni do współpracy - mniej czy bardziej bliskiej, hehehe). Bardzo pomocna cecha - niezależnie czy gra się kobietą czy mężczyzną. Gifted zaś daje dodatkowe 7 punktów do podstawowych zdolności postaci, a to nie byle co.

Perki - jak najszybciej Awareness (jakoś tak mnie na duchu podnosi, jak widzę, że przeciwnikowi już tylko kilka HP zostało), Lifegiver - moim zdaniem niezbędny perk, nawet kilkakrotnie (ach, jak miło za każdy level dostawać np. 12 dodatkowych HP). Jako że dawno grałam - więcej grzechów chwilowo nie pamiętam.

Muszę powiedzieć, że trochę się identyfikuję ze swoją postacią (pewnie dlatego mi tak odpowiada). Jest śliczną, młodą, inteligentną kobietą, potrafiącą okręcić sobie ludzi wokół palca, a jednocześnie wzbudza respekt, bo umie posunąć się daleko, by pokazać na co ją stać. Umie pokazać, kto tu tak naprawdę rządzi. Boskie ciało, śmiertelne zagrożenie, doskonała manipulacja - femme fatale najnowszej generacji. Lepiej z nią nie zadzierać! {Scheiße, a jaka skromna :o) - de Wonderer}

Bohater został opisany przez: Czarnykot

<< Twój Bohater F2