<< Twój Bohater F2
Propozycja bohatera: Sandyman

Age 19; MALE

ST 06
PE 08
EN 06
CH 02
IN 08
AG 10
LK 07

Tag skills:
Small Guns
Lockpick
Speech

Traits:
Fast Shoot
Gifted

Kilka słów wytłumaczenia:

Grałem w F2 już z dziesięć razy, w tym chyba z 6 razy właśnie taką postacią.

ST: 6, myślę, że jest to w sam raz, nie za dużo nie za mało, w trakcie gry i tak jest możliwość zwiększenia tej cechy o 2 (perk i moduł). A poza tym Advanced Power Armor dodaje 4 siły. .
PE: 8, w końcu to snajper, więc musi trafiać, potem perk i moduł i mamy 10.
EN: 6, trochę mało, ale perk Life Giver(2x) załatwia sprawę.
CH: 2, dlaczego tylko 2? Ponieważ rozwijam Speecha. Problemów z kasą nie mam, a w drużynie zawsze mam jednego NPC-a.
IN: 8, to dobry wybór ponieważ mam traita Gifted, a czymś trzeba te Skill Pointy nadrobić. Potem perk i moduł i jest 10.tutaj "dycha" obowiązkowo - daje nam to przede wszystkim 10 punktów akcji, a to na polu walki jest nieocenione. Potem 2 perki Action Boy i mamy 12 punktów akcji na turę.
LK: 7, bardzo ważna cecha. Potem Zeta Scan + perk i mamy 10. A to przy perku Sniper (24 lvl) daje nam około 100% na trafienie krytyczne!

Trait: Gifted - daje nam po jednym punkcie do cech głównych, w zamian zmniejsza punkty zdobywane co level, ale nadrabiamy to Inteligencją.
Trait: Fast Shoot - zmniejsza o jeden AP koszt strzału z broni palnej, dodaj do tego perk Bonus Rate of Fire (15 lvl).

Tag Skill: Small Guns - mój bohater strzela tylko z lekkich broni, ewentualnie mogę później wziąźć dodatkowego Taga np. Big Guns lub Energy Weapons.
Tag Skill: Lockpick - otwieranie zamków się przydaje.
Tag Skill: Speech - musimy się dogadywać.

Perki (tylko najważniejsze):
Action Boy(x2), Better Criticals, Bonus Rate of Fire, Sniper. Dodaj do tego Fast Shoot i będziesz miał 12 AP, strzał np.z Gaussa "kosztuje" 3 AP, więc mamy 4 strzały na turę i przy Szczęsciu 10 mamy około 100% szansy że każdy strzał będzie krytyczny.

Taka postać potrafi siać niezłe spustoszenie w szeregach wroga i choć perk Sniper dostępny jest dopiero od 24 lvlu, kiedy juz go weźmiemy, zapominamy o wszystkim...

Bohater został opisany przez: Sandymana

<< Twój Bohater F2