<< Twój Bohater F2
Propozycja bohatera: Peace Tank

Age 22; FEMALE

ST 05
PE 06
EN 06
CH 04
IN 10
AG 10
LK 06

Tag skills:
Energy Weapons
Melee Weapons
Speech

Traits:
Gifted
Finesse

Kilka słów wytłumaczenia:

ST na 5, bo jeśli sobie wszczepię "czipa" na ST w San Fran. to mam 6 +4, gdy postać ma APA ( lub APA Mk2)= ST na 10
PE na 6, żeby mieć od niektórych wrogów większy "Sikłens":P
EN na 6, żeby móc sobie wybrać perka "mocne grzbiety", który sprawia, że nosisz 50 lbs. więcej. A poza tym szybciej zdrowiejesz o 1 HP:)
CH na 4, bo później mi się nie opłaca mieć podczas dalszych przygód mieć u swego boku przyjaciół, posłużą później za tragarzy(hehe)
IN na 10. Nie trzeba tłumaczyć dlaczego :)
AG na 10, żeby mieć akurat na starcie 10 AP + 2x "Action Boi" + 2x "szybkie stopy" ( nie pamiętam ang. nazwy, bo mam POLSKĄ wersję tej gry) = 12 AP + 4 tylko na ruch.
LK na 6, bo gdy już zdobędziesz 9 level to wybierz sobie perka "Better Criticals" po polsku "Człowiek-Demolka". 20% dod. obrażeń, gdy wróg dostanie krytyka (lepiej, żeby był dobry :):P) Ta postać moim okiem WYMIATA.

Tag Skill: Energy Weapons, bo pulse rifle jest tak samo dobry, co Gauss Rifle, a czasami nawet lepszy. A poza tym w przeciwieństwie do Bozara nie zużywa 1500 naboi na jakiegoś leszczyka w postaci Żołnierza Enklawy (ja ją lubię nazywać D*pawa ROFL :))
Tag Skill: Melee Weapons , żeby zaoszczędzić na amunicji do Pulse Rifle, a wiadomo, że SuperSledge to najlepsza broń biała w grze
Tag Skill: Speech, bo ułatwia zdobywanie xp'ków :P 150% i prawie wszystko możliwe :)

Trait: Gifted, bo dodaje 7 char pointsów
Trait: Finesse, bo dodaje 10% szansy na krytyka.

Ot cała filozofia :P

<< Twój Bohater F2