<< Twój Bohater F2
Propozycja bohatera: Nazgul

Age 25; MALE

ST 06
PE 08
EN 06
CH 02
IN 08
AG 10
LK 07

Tag skills:
Small Guns
Unarmed
Speech.

Traits:
Chem Resistant
Gifted

Wytłumaczenie: dlaczego tak?

Imię: nie trzeba tłumaczyć... {Tych co to nie bardzo rozumieją de Wonderer odsyła do Władcy Pierścieni J.R.R. Tolkiena :)}

Wiek: taki tam średni, czasem biorę faktyczny mój wiek (19).

Płeć: dlaczego "male" nie trzeba tłumaczyć.

ST: dałem 6, bo jest to najrozsądniejsza wartość, przy walce na pięści zadaje niezłe obrażenia, a później dochodzi jeszcze Advanced Power Armor i sztuczne zwiększenie siły (razem +2) czyli później mamy 10. {6 wystaczy nawet bez "sztucznego zwiększania", bo APA dodaje aż 4 do siły - przyp. de Wonderera}.
PE: 8 - żeby być dobrym sniperem i żeby kosić z bozara kolesi z odległości 40 :). Później dochodzi perk +1 i moduł zwiekszajacy też o 1 czyli mamy 10.
EN: 6, aby co level otrzymywać +5 do życia, w połączeniu z dwoma poziomami perka Lifegiver na koniec mamy 999 HP. Aha, jeszcze perk +1 czyli razem 7.
CH: najmniej ważna cecha, towarzysze to i tak debile (włażą pod lufy, itd...) a jak się ma bozara i więcej niż jednego towarzysza to tylko przeszkadzają, bo serii nie można oddać nawet (dlatego zawsze tylko Cassidy mi towarzyszy). Zresztą perk i moduł zwiększają charyzmę o 2 i jeszcze okulary przeciwsłoneczne +1 - na koniec mamy 5.
IN: 8 z traitem Gifted mam 16 punktów na poziom, później biorę 2x Educated, perka +1 i moduł +1, więc na koniec mam 10 IN i 24 Skill Points na poziom.
AG 10 to minimum :-) aby oddać 2 serie z Bozara (oczywiście z perkiem Bonus Rate of Fire) i mieć szansę na ucieczkę gdy cienko zaczynamy prząść.
LK: 7, aby dobrze trafiać, a w NCR u hubologa można zwiększyć o 2 i perkiem o 1, więc mamy 10 (10% na krytyka + 3x perk More critical - to razem mamy 25% na krytyka) i perk Sniper, a zaręczam że nikt się nam nie oprze :).

Trait: Chem resistant - czasem narkotyki się przydają, więc żeby się nie uzależniać za szybko biorę tego traita.
Trait Gifted - moim zdaniem obowiązkowy.

Tag Skill: Small Guns - przez niemal całą grę będziemy korzystać z małych broni (na począek Hunting Rifle i Magnum, a później M72). Mając Small Guns rozwinięte na ok. 250% + perk Sniper i 25% szansy na krytyka nie potrzeba nam Big Guns :).
Tag Skill: Unarmed - na początek jest nieocenione, później zresztą też (New Reno i San Francisco), rozwijam do ok. 120%, gość w Klamath dodaje +10%, Sierra Army Depot +8, boxowanie +5 - w sumie mamy ok. 145%.
Tag Skill Speech - przy niskiej charyzmie jest nieoceniony, aby kantować ludzi...

Pod koniec gry mam:

ST 10
PE 10
EN 07
CH 05
IN 10
AG 10
LK 10

12 AP, 25% Critical chance, ok. 400 HP

Perki:

Bohater został opisany przez: Nazgul

<< Twój Bohater F2