<< Twój Bohater F2
MadDoPr

Strenght: 6
Perception: 5
Endurance: 5
Charisma: 5
Intelligence: 7
Agillity: 5
Luck: 7

 

Traits:
Fast metabolism
Sexappeal

Skills:
Mele weapons
Science
Outdoorsman

To jest jedna z bardziej lubianych przeze mnie statystyk mojego bohatera w Fallu 2. Stwierdziłem, że właśnie takie cechy mojej postaci najbardziej odpowiadają moejemu stylowi gry. Poza tym to ustawienie jest dla mnie bardzo praktyczne. Strenght ustawiam na 6 gdyż chcę by mój bohater mógł używać wszystkich typów bronii. Intelligence ustawiam na 7 gdyż jeśli mogę to unikam walki, a poza tym taka inteligencja zwiększa ilość questów do wykonania. Luck ustawiam na 7 gdyż lubię mieć szczęście. W życiu mam mnóstwo szczęścia to i w grze też chcę na nie liczyć. ;-)
Fast metabolism wybieram gdyż w pierwszej mojej grze to wybrałem i bardzo mi się spodobało. Może zmniejsza się odporność na promieniowanie i trucizny, ale za to można bardzo szybko się leczyć przez sen, co w F2 jest zalecane, gdyż czas nas tak nie goni jak było to w "jedynce". Sexappeal wybieram głównie dla dowcipu i jedynie gdy grałem kobietą, to odczułem jak dobrze ta opcja potrafi działać.
Mele weapons wybieram głównie dlatego by szybko przejść najnudniejszą część gry, czyli Temple of Trials. Czasami stosuję to zamiennie z Unarmed. Science wybieram często, ale czasem też z tego rezygnuję i wybieram coś całkiem innego. Zależy to głównie od tego jak chcę przechodzić grę. Outdoorsman wybieram prawie zawsze, gdyż random encounter może w najmniej oczekiwanym momencie zabić naszego bohatera. Nie twierdzę, że nie lubię randomów. Wprost przeciwnie! Dają mnóstwo punktów doświadczenia, ale lubię sobie wybrać z kim walczę gdyż czasem coś może się nie opłacać. Scorpiony opłacają się, gdyż zwykle dają ponad 1000 expeków, ale np. wielka horda mutantów w połączeniu z wielką hordą obcych może być bardzo niebezpieczna gdy nagle, ledwo żywi, pojawimy się między nimi.

Perki? Ho, perków jest dużo i na pewno każdy by się przydał i nie wymienię tu wszystkich, które moim zdaniem się przydadzą. Wymienię tylko te perki, które dla mnie zawsze były najważniejsze i nigdy o nich nie zapominałem:
Pack Rat - zawsze mam duże łupy ;-)
Quick Pockets - niezwykle przydatne gdy trzeba się leczyć i walczyć.

No to chyba będzie wszystko. :-)

<< Twój Bohater F2