<< Twój Bohater F2
Propozycja bohatera: Louis

Age 21; MALE

ST 06
PE 09
EN 07
CH 05
IN 09
AG 10
LK 02

Tag skills:
Energy Weapons
Science
Speech

Traits:
Small Frame
Gifted

Kilka słów wytłumaczenia:

ST: 6: nie potrzeba więcej, bagażnik samochodu ma dużo miejsca na przeróżne śmiecie. Wystarczy do broni dwurecznych, a poza tym Power Armor dodaje 4. {IMHO APA, a nie Power Armor :)) - de Wonderer}
PE: 9: lubię walkę z dystansu.
EN: 7: skoro walczę z dystansu, wrogowie i tak nie mają szans mnie dostać w swój zasięg.
CH: 5: Cassidy, Sulik + Marcus to niezastąpiona trójca, po małych modyfikacjach (Magnetic Personality, ew. Tag Ch) do charyzmy dodaje jeden punkt i już mogę mieć trzech NPC. Poza tym taka charyzma nie zżera za duzo punktow i zarazem nie ogranicza opcji dialogowych.
IN: 9: bardzo ważne żeby móc rozmawiać z innymi, a ja wręcz uwielbiam wszelkie dialogi (techniczne, filozoficzne etc.) w F1 i 2.
AG: 10, można mieć i moduł i tag (a więc +2), ale wolę od początku być niczym nie ograniczony.
LK: 2, cecha jak dla mnie (mimo, że gram w końcu snajperem, czyli ważne jest Critical Chance) zupełnie nieistotna. Ot, czasami coś w ręce wybuchnie, złamię sobie rękę albo dostanę critical od wiezyczek za 600 HP (pamietasz abadonie? ;)

Trait: Gifted dodaje 7 punktów SPECIAL.
Trait: Small Frame dodaje jeden punkt do SPECIAL, którym mogę dowolnie dysponować.

Tag Skill: Energy Weapons - mój ulubiony i jedyny typ broni. Pulse Rifle w łapie i "z prochu powstałeś synu, w proch się obrócisz".
Tag Skill: Science wprost uwielbiam wszelkie questy, zadania i ciekawostki związane z tą cechą (jak np. rozmowa z Myronem na temat Jetu).
Tag Skill: Speech - gadka szmatka to jest to

Tym sposobem gdyby w Fallout istniał tryb Multi moja postać rozwaliłaby Suchego Abadona nim ten w ogóle miałby szansę mnie dostrzec ;).

Bohater został opisany przez: Wajuś

<< Twój Bohater F2