<< Twój Bohater F2
Propozycja bohatera: LeeLoo

Age 25; FEMALE

ST 04
PE 08
EN 05
CH 07
IN 08
AG 09
LK 07

Tag skills:
Small Guns
Lockpick
Speech

Traits:
Small Frame
Gifted

Kilka słów wytłumaczenia:

Imie nie ma większgo znaczenia - lubię pewnien film :). Wiek też bez znaczenia. Dla odmiany zagrałem kobietą i niestety oprócz kilku różnic (w stylu chodźmy... uchm na kawę to zapłacisz mniej :p) gra się tak samo jak facetem.

ST: 4, tylko "4" ponieważ jest ją bardzo łatwo zwiekszyć, wprawdzie przez pewien czas była to duża niedogodność (problemy z brońmi oraz mały udźwig - 95) to da się tak spokojnie przejść grę.
PE: 8, zawsze dawalem 8 i tak było też tym razem.
EN: 5, uważam że tyle wystarczy... choć mogłem dać 6 :).
CH: 7, zazwyczaj ustawiam 3-4 tym razem było więcej i niestety nie zauważyłem wielkiej różnicy, a szkoda, być może "10" coś daje, ale szkoda marnować tyle punktów.
s IN: 8, tu zawsze dawałem "8" uważam, że nie za dużo nie za mało przydaje się do skill pointów.
AG: 9, AC było na początku bardzo upierdliwe i dopiero gain agility rozwiązało sprawę, dałem "9" ponieważ chciałem miec możliwie rozwiniętą postać na końcu :).
LK: 7, często z niego rezygnowalem, co okazało sie moim błędem. 7 + zeta scan i ewentualnie gain wraz z perkiem snajperem daje bodajże 100% szansy na uderzenie krytyczne. .

Trait: Gifted - daję to zawsze, choć trzeba bedzie kiedyś spróbować bez :).
Trait: Small Frame - zawsze ten jeden do AG i chyba tyle.

Tag Skill: Small Guns - w zasadzie bez komentarza, przydaje się zawsze.
Tag Skill: Lockpick - przydaje się na początku, gdzie z braku wszystkiego trzeba wszędzie zaglądać.
Tag Skill: Speech - jest to pierwsza umiejętność, którą rozwjam do okolo 100%, przydaje się aby mieć więcej questów oraz je rozwiązywać.

Podsumowując taka postać daje nam chyba najlepsze statystyki (choć nie kierowalem sie takim zalożeniem) na koniec. Taką postać stworzył juz "Pyszczak" (proponuję, aby zamiast small frame dał bruiser wtedy bedzie jeszcze lepsza), grało się calkiem przyjemnie i jedynie na początku te 4 sily dawaly się we znaki. Wprawdzie nie polecilbym takiej postaci osobie pierwszy raz siadajacej do F2 ze wzgladu na ten głupi początek, który nie da pełnej satysfakcji z gry. W zasadzie każdą postacią mozna jako tako przejść grę tak i tą.

Bohater został opisany przez: Maciek

<< Twój Bohater F2