<< Twój Bohater F2
Propozycja bohatera: gWEEDy

Age 20; MALE

ST 05
PE 06
EN 08
CH 05
IN 09
AG 10
LK 04

Tag skills:
Small Guns
Energy Weapons
Unarmed

Traits:
Finesse
Gifted

Kilka słów wytłumaczenia:

Grałem w F2 już z dziesięć razy, w tym chyba z 6 razy właśnie taką postacią.

ST: 5, wybranie siły na 5 jest najbardziej optymalnym wyjsciem. Po znalezieniu APA lub APA MK2 dostajemy +4 ST, a modul z Vault City daje na +1 ST, co łącznie daje nam sumkę 10 punktow ST.
PE: 6, pozwala nam na wykonanie wszystkich questow, do ktorych potrzebna jest percepcja, jak np. odnalezienie Johnego w Modoc. Wiecej raczej nie trzeba....
EN: 8, duża wartość - duże odporności, ale trzeba też coś zostawić na inne stats-y.
CH: 5, możemy znalezc modul, dodać perka Magnetic Personality i mieć "uczciwie" 4 osoby w teamie (ja zawsze gram z Sulikiem, Vic'em, Cassidym i Marcusem/Gorrisem).
IN: 9, 18 punktow co level to dużo, potem bierzemy perka "Educated" i jest jeszcze lepiej, w dodatku możemy znaleźć w Sierra Army Depot mod, który daje nam +1 IN.
AG: 10, ta wartosc ZAWSZE musi sie równać 10 (wg. mnie ofkors :P) gdyż daje nam 10 AP-ków w czasie walki, potem 2 razy Action Boy i mamy ich 12, Bonus Move też dwa razy i WYMIATAMY :).
LK: 4, szczeście nie może być za niskie, bo broń będzie nam wybuchała w łapskach :) ale też nie za duże, gdyż tylko przy wartości 9-10 coś nam daje... (chodzi tutaj zapewne o specjalne profity od gry, trochę na ten temat można znaleźć w dziel Easter Eggs oraz Ciekawe Questy - dop. Sajdon)

Trait: Finesse - żeby czasem mieć krytyki.
Trait: Gifted - żeby mieć więcej punktów do rozdania. Co z tego, że odejmuje 10% od każdego Skilla, jeśli punkty też dodają procenty i wychodzi na to, że w rzeczywistości tracimy 2%-8%.

Tag Skill: Small Guns i Unarmed - to na początek.
Tag Skill: Energy Weapons - do dalszej gry.

Perki:

Pod koniec rozgrywki nasza postac po "zainstalowaniu" modów i APA MK2 ma:

ST 10
PE 06
EN 08
CH 06
IN 10
AG 10
LK 04

Postać przeze mnie opisana jest wg. mnie najbardziej optymalną postacią, która jest "uniwersalna" (czyli potrafi zrobić wszystko i przede wszystkim WALCZYĆ wszystkim :D).

Bohater został opisany przez: gWEEDy'ego

<< Twój Bohater F2