<< Twój Bohater F1
Propozycja bohatera: Drań

Age 30; MALE
ST
PE
EN
CH
IN
AG
LK
10
04
10
04
06
10
03

Tag skills
Unamred
Firts Aid
Lockpick

Traits
Zdolniacha
Ciężka ręka

Kilka Słów Wytłumaczenia:

St: 10 - by budzić respekt i wzmocnić nasz atak pięściami.
PE: 4 - uderzamy tylko tych którzy stoją blisko nas, więc wystarczy krótkowzroczność.
EN: 10 - w bezpośrednim starciu trzeba mieć dużo życia.
CH: 4 - wystarczy, żeby przyłączyć Ian'a, Tycho, Katję i Dogmeat'a.
IN: 6 - żeby dostawać przyzwoite zadania a nie tylko gnój przerzucać.
AG: 10 - bezwzględny standard dla każdej postaci, która chce walczyć.
LK: 3 - od niechcenia. Jak się później okaże krytyki i tak będą częste.

Tag Skill: Small Guns - wiadomo czemu...
Tag Skill: Retoryka - aby załatwić parę spraw słowami..
Tag Skill: Speach - niby bezużyteczne, ale można pośledzić grupy mutantów, mieć większa szansę na Special Encounter i móc ominąć jakąś niechcianą grupkę istot spotkanych na pustyni.

Jak Grać ?

Na początek wystarczą gołe pięści. W Junktown przydałby się już jakiś kastet, ale same pięści też jeszcze wystarczą. Gdy dojdziemy do fazy gry gdzie spotkamy się deathclawami i mutkami, będziemy już na poziomie kiedy to będziemy mogli wziąć takie perki jak twarde pięści oraz szybkie pięści. Gdy dołożymy do tego jeszcze Powerfisty, nasze obrażenia wzrosną z 30 Pw z krytyka do koło 100 PW co jest jednoznaczne ze śmiercią każdego osobnika.

Do drużyny zwabiamy jeszcze obowiązkowo Tycho, Ian'a i Katję, pierwszemu dajemy snajperkę z rozwalonych Regulatorów w Adytum, Ianowi .233 Pistol, Katji 10mm SMG. Po drodze zdobędziemy masę broni i co ważniejsze amunicji, której my sami nie będziemy używać. Zdobyty arsenał najlepiej przekazać współtowarzyszom. Gdy liczba amunicji w ich kieszeniach sięgnie 500, nie będziecie się już martwić dozbrajaniem ich do końca gry. Nam wystarczy skromnie Małe ogniwo energetyczne, którego też praktycznie nie będzie trzeba kupować. Jak pamiętam w Glow jest tego dość sporo.

Grę można przejść w najlichszym pancerzu, jednak ja polecam combat armor, dzięki temu, że nasza siła jest na 10 nie musimy nosić PA, żeby komuś zmiażdżyć twarz.

<< Twój Bohater F1