<< Twój Bohater F2
Propozycja bohatera: Abrams

Age 21; MALE

ST 04
PE 09
EN 09
CH 03
IN 09
AG 09
LK 05

Tag skills:
Small Guns
Energy Weapons
Doctor

Traits:
Finesse
Gifted

Kilka słów wytłumaczenia:

No więc uważam, że jest to najlepsza możliwa do stworzenia postać pod względem podstawowych współczynników, ponieważ można z niej "wycisnąć" aż 5 statystyk S.P.E.C.I.A.L. o maksymalnych wartościach oraz pozostałe 2 w wysokości "5" i "6".

ST: 4, wystarczy na przejście świątyni :) Power Armor dodaje 4 - mamy już 8, po wszczepieniu chipa mamy 9 no i "Gain ST" wychodzi 10
PE: 9, po wsczepieniu chipa mamy juz 10.
EN: 9, "Gain" i mamy juz 10.
CH: 3, z chipem 4 + "Gain" i konczymy na 5.
IN: 9, z chipem wychodzimy na 10.
AG: 9, po "Gain" mamy 10.
LK: 5, bierzemy "Gain" i mamy 6!

Trait: Finesse - mój wybór ze względu na Tag Skill's Small Guns i Energy Weapons, a dokładnie chodzi o Snajperkę i Gauss Riffle celujące w oczy :). Zamiast Finesse można wziąć Small Fame a uzystany skill point przeznaczyc na Charisme.
Trait: Gifted - bez tego nic nie osiągniemy.

Tag Skill: Doctor - ze względu na możliwość wstawienia implantów bojowych...

Dlaczego tak? Dziesiatkowych statystyk nie wyjaśniam bo nie ma co wyjaśniac, 10 jest najlepszym rozwiązaniem, natomiast Charisma na 4 ewentualnie 5, choć nie ma sensu, dlatego że pozwoli nam to bez oszustwa zabrac 2 NPCów a nawet 3 z perkiem Przyciągająca Osobowość (można też nażreć się mutatów i zabrać więcej kompanów). Dla mnie wystarczy 3 w zupełności. Luck - koncowy wynik na 6 uważam, że jest potrzebny ze względu na możliwość wzięcia perków Bonus Ranged Damage, Better Criticals i More Criticals, ktore siś bardzo przydadzą, a wymagają szczęścia na 6!

Bohater został opisany przez: Abramsa

<< Twój Bohater F2