< NAUKA I TECHNIKA | << TECHNIKA WOJSKOWA
Projekt HAARP

Czytając dzisiejszy wiadomości ze świata natknąłem się na taki artykuł, i postanowiłem napisać co nieco na temat który może być rozwiązaniem zagadki "zmiany klimatu":

Władze Bangladeszu ogłosiły, że cyklon Sidr, który w czwartek nawiedził rejon Zatoki Bengalskiej i przeszedł z szybkością 250 km na godzinę nad południową częścią kraju, spowodował śmierć co najmniej 2000 osób.
Bilans ofiar może jeszcze wzrosnąć - podkreślono - bo wciąż trwa akcja ratunkowa i poszukiwania zaginionych, a tysiące osób pozbawionych dachu nad głową i elementarnych warunków życia wciąż oczekuje na pomoc z zewnątrz.

Czy zmiany klimatyczne czy może broń zdolna do apokalipsy całego świata? Według teorii spiskowej taka broń już istnieje i jest aktualnie testowana. Na świecie widać skutki tych testów.

HAARP czyli - High-frequency Active Auroral Research Program - jest ściśle tajną amerykańską bronią, której istnienie datuje się gdzieś od 1900 roku, co wiąże się z wynalazkami Tesli, na których bazie ta broń jest oparta. Projekt będzie budżetowany do końca roku 2025 - wtedy maja zakończyć się prace. Wiele autorów w swoich książka ujawnia możliwe zastosowania takiej broni.Z powodu użytkowanych w niej bioprądów (zmierzcie się woltomierzem a zobaczycie o czym mówie) umożliwia ingerencje w warunki pogodowe czy sejsmiczne. Także ludzki mózg nie jest odporny na tego typu broń.

Broń ta swoimi falami może dotknąć każda istotę żywa na Ziemi korzystając z jej bioprądów. Dzięki temu może powodować lub symulować rożne choroby a nawet śmierć i rożne stany psychiczne.

Fale Haarp powodują bóle często silne i gwałtowne w rożnych jego miejscach sugerując chorobę, a także rożne stany chorobowe, takie jak zatrucia, duszności, podnoszenie i obniżanie ciśnienia krwi, przekrwienie organów z ustami włącznie, rożne rytmy serca, zaparcia, opuchlizny, zmiany w strukturze kości - mogą je powiększać, zmniejszać i wykrzywiać, bóle zdrowych zębów i ruszanie się ich oraz wypadanie bez krwawiących dziąseł, drętwienie kończyn, przelatujące prądy i skurcze, trzęsienie głową lub innymi częściami ciała, wszelkiego rodzaju podniety seksualne lub ich zupełny brak.

Jednym z najbardziej uznawanych wydarzeń z bronią Haarp było tsunami w Tajlandii. Nic nie przewidywało, że właśnie tam uderzy tsunami. Dodatkowo sejsmolodzy twierdzą, że nie było podstaw do powstania tsunami (żadnych wstrząsów przed)< /p>

Inne ciekawe przypadki miały miejsce w ostatnich dwóch latach. 4 sierpnia 2005 o godzinie 4.14 po południu, w normalny słoneczny dzień miała miejsce największa w historii awaria sieci energetycznych, która na kilkanaście godzin pogrążyła Stanów Zjednoczonych i cześć Kanady. W chwili awarii nie było żadnego przeciążenia sieci. Pracowało ona na 75% swoich możliwości, kiedy nagle z niewiadomych powodów nastąpił monstrualny wzrost napięcia przeładowującego system.

Nie było w tym czasie żadnych klasycznych przyczyn takich zdarzeń jak wzmożona aktywność magnetyczna ziemi. Zjawiska powstało nagle w klika minut po włączeniu na pełną moc nadajnika w Gakona. Poza pozbawieniem prądu blisko 50 mln ludzi, zdarzenie to nie miało żadnego wpływu na amerykańską obronność czy gospodarkę. W ciągu następnych miesięcy na całej półkuli północnej miała miejsca cała seria podobnych zdarzeń. Oto ich zestawienie :

18.08 Gruzja
23.08.Helsinki
28.08.Londyn
18.09 Honduras
23.09 Szwecja/Dania
28.08 Włochy
7.10 Wiedeń

Tak, że nie koniecznie ktoś musi wcisnąć guzik żeby zmieść polowe ziemi. Każdego dnia możemy być powoli truci i zabijani nic o tym nie wiedząc.

Źródła dla tekstu:
www.nautilus.org.pl
www.wikipedia.pl

© 2007 Proair

< NAUKA I TECHNIKA | << TECHNIKA WOJSKOWA