KONKURS WYRAŹ SIĘ

Konkurs Wyraź się!

REGULAMIN KONKURSU
ORGANIZATORZY
Nowy! ZWYCIĘZCY Nowy!

REGULAMIN KONKURSU
Menu
 1. Konkurs nosi oficjalną nazwę "Wyraź się!".
 2. Organizatorem konkursu jest redakcja Trzynastego Schronu.
 3. Warunkiem udziału w konkursie jest napisanie posta na forum Trzynastego Schronu w trakcie trwania konkursu. Każdy napisany post jest automatycznie traktowany jako wzięcie udziału w konkursie.
 4. Nagrodą w konkursie jest jedna książka ufundowana przez Redakcję Trzynastego Schronu pochodząca z następującej puli: Alpha Team, Paradyzja, Limes Inferior, Cylinder van Troffa, Kongres Futorologiczny (razem z opowiadaniemi Ijona Tichego z serii A-tomowa kolekcja dzieł Stanisława Lema Gazety Wyborczej).
 5. Udział w konkursie może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik forum newsowego Trzynastego Schronu. Niedozwolone jest posiadanie więcej niż jednego konta na forum przez jedną osobę.
 6. Konkurs rozpoczyna się pierwszego czerwca 2010 roku o godzinie 0:00.
 7. Konkurs trwa do godziny 23:59, 27.06.2010r.
 8. Ogłoszenie wyników nastąpi na łamach Trzynastego Schronu najpóźniej 30.06.2010r.
 9. Zwycięzcę konkursu oraz prace wyróżnione wytypuje Redakcja Trzynastego Schronu w drodze wyboru najciekawszych postów.
 10. Zwycięzca powinien wybrać książkę z podanej puli w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu oraz swoją decyzję wraz z danymi adresowymi przesłać na adres redakcja[malpa]trzynasty-schron.net. W przypdku niespełnienia tego punktu regulaminu Redakcja Trzynastego Schronu wybierze innego zwycięzcę.
 11. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji oraz stali współpracownicy.
 12. Użytkownik, podając swoje dane osobowe wyraża zgodę na ich niekomercyjne przetwarzanie w obrębie redakcji Trzynastego Schronu.
 13. Redakcja Trzynastego Schronu zastrzega sobie prawo do niewysyłania nagród poza granice administracyjne Rzeczpospolitej Polski.
 14. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikacji regulaminu oraz samodzielnego rostrzygania wszelkich spraw związanych z konkursem, a nie objętych niniejszym regulaminem.
ORGANIZATORZY
Menu


Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout

ZWYCIĘZCY
Menu

W związku z bardzo aktywnym udziałem czytelników w życiu forum w maju tego roku Redakcja Trzynastego Schronu postanowiła jakoś nagrodzić obywatelsko-schronową postawę wśród użyszkodników. Pojawił się pomysł, żeby w czerwcu wybrać najciekawszy komentarz na forum newsowym, a jego zwycięzcę uhonorować jedną z pięciu książek (z puli, w której króluje twórczość Janusza Zajdla, a miejsce honorowe zajmuje "Alpha Team" Roberta J. Szmidta oraz "Kongres Futurologiczny" Stanisława Lema). Żeby nie przedłużać, podam od razu, że do pierwszej fazy rozgrywek dostało się 12 zespoł to znaczy osób. Byli to:

Jednak z tego natłoku druż czytelników należało wybrać jednego zwycięzcę. Nominacje zostały zweryfikowane i do dalszej fazy rozgryw konkursu dostało się czterech naznaczonych wybrańców. Rezro za post w temacie Apokalipsa? Byle nie w Polsce, byle nie z Polakami?!, Ordynus, autor wypowiedzi w temacie UJAWNIJ SIĘ!!!, Rextor za rozważania na temat FEV w temacie o tym wirusie oraz szmergiell (mój faworyt, ale o tym za chwilę) za nazwanie Squonka idealistą ("Squonk, jesteś zbyt wielkim idealistą" - stąd faworyzowałem tę wypowiedź ;-P) w tym poście. Kolejna faza powinna być już wyborem bezpośrednim, ale że do tego zadania zostałem wyznaczony tylko ja, mały peon, a reszta poleciała na zwiad Orzełem 13, to i spoczywająca na moich barkach odpowiedzialność była tak wielka (a raczej przeświadczenie o tym, że posty są właściwie nieporównywalne, bo każdy jest z innej dziedziny, żaden nie jest głupi i wszystkie błyszczą elokwencją), że postanowiłem wprowadzić rozgrywki w systemie grupowym. Argh! Tak było na czwartych mistrzostwach świata w Brazylii w 1950 roku (zwycięzca wybierany był na drodze rozgrywek w grupie złożonej z zespołów, które wygrały poprzednie fazy mistrzostw również zresztą grupowe). Wtedy wygrał Urugwaj, po raz drugi w historii zdobywając tytuł mistrza świata, a zaledwie przed chwilą Urugwaj po rzutach karnych wyeliminował z MŚ 2010 w RPA drużynę Ghany. Ale dość już tych historycznych wspominek oraz dzisiejszych emocji piłkarskich. "Mecze" pomiędzy poszczególnymi kandydatami do nagrody książkowej mogły rozstrzygnąć się na trzy sposoby: wygrana zespołu A, wygrana zespołu B, remis. Wyniki poszczególnych "meczów" (uzyskane poprzez losowanie przez SML):Tabela grupy finałowej:
zawodnik pierwszy mecz drugi mecz trzeci mecz suma punktów
szmergiell3339
Rextor1304
Ordynus1012
Rezro0011

Zwycięzca szmergiell może wybrać nagrodę z puli podanej w nowinie konkursowej, a swoją decyzję przesłać na adres, który mu za jakiś czas podam do końca świata, czyli do 21.12.2012 (lub też wcześniej, o ile przesądzą o tym nasi piłkarze).

nie wiem

<< NOWINY | << KONKURSY