KONKURS INFEKCJAREGULAMIN KONKURSU
TEMAT PRACY KONKURSOWEJ
ORGANIZATORZY
NAGRODY

REGULAMIN KONKURSU
Menu
 1. Konkurs nosi oficjalną nazwę "Infekcja".
 2. Organizatorem konkursu jest redakcja Trzynastego Schronu oraz wydawnictwo Papierowy Księżyc.
 3. Nagrodą w konkursie są dwa ufundowane przez wydawnictwo Papierowy Księżyc egzemplarze książki pt. Infekcja.
 4. Udział w konkursie może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik forum newsowego Trzynastego Schronu. Jeden użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Niedozwolone jest posiadanie więcej niż jednego konta na forum przez jedną osobę.
 5. Odpowiedzi należy wysyłać na adres infekcja@trzynasty-schron.net

  W temacie listu elektronicznego należy wpisać "Infekcja", natomiast jego treść podpisać pseudonimem, pod jakim użytkownik jest zarejestrowany na forum newsowym Trzynastego Schronu.
 6. Konkurs rozpoczyna się wraz z momentem ogłoszenia. Konkurs trwa do godziny 23:59, 08.08.2010r.
 7. Ogłoszenie wyników nastąpi na łamach Trzynastego Schronu najpóźniej 11.08.2010r.
 8. Zwycięzców konkursu wytypuje redakcja Trzynastego Schronu w drodze wyboru najciekawszych prac.
 9. Warunkiem otrzymania nagród jest przesłanie swoich danych adresowych na adres redakcja[malpa]trzynasty-schron.net w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu.
 10. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji oraz stali współpracownicy.
 11. Po wysłaniu maila z odpowiedzią nie podlega on modyfikacjom. Wysłanie maila na adres konkursowy jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu. Użytkownik, podając swoje dane osobowe wyraża zgodę na ich niekomercyjne przetwarzanie w obrębie redakcji Trzynastego Schronu.
 12. Redakcja Trzynastego Schronu zastrzega sobie prawo do niewysyłania nagród poza granice administracyjne Rzeczpospolitej Polski.
 13. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikacji regulaminu oraz samodzielnego rozstrzygania wszelkich spraw związanych z konkursem, a nie objętych niniejszym regulaminem.
TEMAT PRACY KONKURSOWEJ
Menu


Napisz krótką notatkę prasową, zawierającą reportaż z zainfekowanego miasta, wsi lub osiedla. Napisz jak doszło do infekcji, ile osób jest prawdopodobnie zarażonych i w jakim czasie zostali zainfekowani. Mile widziane jest nadanie chorobie jakiejś nazwy (niekoniecznie rzeczywistej) oraz wyjaśnienie na jakiej zasadzie działa wirus.

ORGANIZATORZY
Menu


Papierowy Księżyc

Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout

NAGRODY
Menu

Infekcja

<< NOWINY | << KONKURSY