<< Fallout: Anulowane gry
Fallout Tactics 2

Fallout Tactics 2

"Fallout Tactics 2" powstawał w planach jeszcze w czasie, kiedy o "Fallout Tactics: Brotherhood of Steel" krążyły zapowiedzi, lecz projekt ten został anulowany, ponieważ pierwsza część gry nie sprzedawała się tak, jak założył sobie to producent. Niestety nie pomogły petycje graczy o przywrócenie prac nad kontynuacją produkcji tej gry, Interplay nigdy się na to nie zgodził.

Fallout Tactics 2

Fabuła była poniekąd powiązana z "Fallout: Brotherhood of Steel 2". Gracz miał za zadanie skonfrontować się z z cudowną krainą, która została utworzona przy pomocy napromieniowanego GECKa. Gra miała również dziać się w bliskiej okolicy wersji konsolowej, ponieważ tym razem stoczylibyśmy walki na terytorium Florydy. Z dostępnych informacji wynika, że Bractwo Stali już nie jest organizacją, której pierwotne cele były jasne i klarowne. Tym razem zapragnęli obejmować coraz więcej terenów, do czego będzie odniesienie w innym anulowanym projekcie - "Fallout Extreme". W tej części zadanie gracza polegało na zdobyciu informacji na temat mutacji roślin, które bardzo szybko się rozprzestrzeniały oraz były bardzo agresywne w stosunku do ludzi i zwierząt.

Fallout Tactics 2

Z nowości, które miały pojawić się w grze, można wymienić zmutowane krokodyle czy też nowe modele pancerzy bojowych. Oto cytaty Garetha Daviwsa, jednego z twórców tej części:

Fallout Tactics 2

Zapowiadało się ciekawie. Szkoda, że nigdy nie zobaczymy jaką mogło to mieć grywalność. Jedyne, na co możemy mieć nadzieję, jest to, że jakaś fanowska grupa zrobi konwersję "Fallout Tactics" do "Fallout Tactics 2".

Opracowano na podstawie: Fallout Wiki.

© 2011 Opracował Jan 'Nightmaster' Przeklasa

<< Fallout: Anulowane gry