<< Powrót do wyboru lokacji
SIERRA ARMY DEPOT (Baza Wojskowa Sierra)

Brain extraction

W Sierra Army Depot można zdobyć human brain bez konieczności posiadania science i grzebania w komputerze. Trzeba tylko poświęcić jakiegoś gościa z drużyny :) (ja wziąłem Myrona:)). Na ostatnim piętrze oprócz pokoju z tym komputerem od mózgów są obok takie 2 pomieszczenia, jedno z kompem drugie ze stołem operacyjnym. Trzeba wejść z gościem któremu chcemy wyjąć mózg do tego ze stołem, ustawić mu najdłuższy dystans i włączyć komp w sali obok. Trzeba wybrać dawcę (human) i organ (brain) a następnie wcisnąć "proceed with extraction" czy jakoś tak. Gościa szlag trafi i obok będzie leżał jego mózg. Ciekawe jest to, że jak się wybierze organ np. serce to i tak wyjmie gościowi mózg.

Podziękowania dla: Syriusz

Uzupełnienie "Brain extraction"

Dwie ciekawostki - nawet jeśli w komorze ekstrakcyjnej nie będzie nikogo gracz dostanie swoje 500 exp. Po drugie - po wycięciu komuś mózgu karma leci na łep na szyję :).

Podziękowania dla: CaptGinyu

C-4 zamiast lockpicka?

Znalazłem też sposób na wejście do S.A.D. bez używania "lockpick". Drzwi do bunkra w którym znajduje się pocisk do haubicy można wysadzić trzema ładunkami C-4 bądź rozwalić je trzema strzałami z granatnika. Pomoże też mała kupka granatów (zapomniałem ile). Inne zamknięte drzwi wewnątrz kompleksu można otworzyć w ten sam sposób.

Podziękowania dla: Vlad T

Skrzyneczka...

Na drugim poziomie znajduje się pojemnik, który łatwo przeoczyć. Jest to skrzynia umiejscowiona przy północnej ścianie mapy, ukryta za drugim rzędem skrzyń od prawej. Można śmiało przejść przez fotokomórkę, żadnego alarmu nie będzie.

Podziękowania dla: CaptGinyu

Mrożonka

W Sierra Army Depot na najwyższym piętrze można odmrozić kilka fajnych rzeczy np. żołnierza który po chwili ginie z powodu zbyt szybkiego rozmrożenia (czy jakoś tak) zostawiając po sobie broń. (dokładniej LE BB gun - dopisek Hammer'a)

Podziękowania dla: Dragon Warrior

Boks dla zdrowia

Na 1 poziomie wejdź na salę z dwoma workami treningowymi - kliknij na obydwa = + 10% do Unarmed (Walka wręcz).

Podziękowania dla: Krystian

Przydatne granaty

Na drugim poziomie na północy za pulapkami i fotokomórką są dwie skrzynie z 10 granatami pulsacyjnymi i 10 plazmowymi! Trzeb podejść bardzo blisko, mają zielonkawo - niebiski odcień. Wyłączyć musimy alarm, który może spowodować, że chmary robotów zaczną nas atakować, ale dwa bozary, trochę jetu robi z nich miazgę.

Podziękowania dla: Paulos

<< Powrót do wyboru lokacji