<< Powrót do wyboru lokacji
SAN FRANCISCO

Hubologowie i Power Armor'y

W San Francisco można poprosić naukowca Hubologów o upgrade pancerza. Jeśli się zgodzi należy odczekać aż skończy i zabrać pancerz. Ale najlepsze jest to, że jeśli zabije się kilku Hubologów przerażony naukowiec zapytany o pancerz daje kolejny wzmocniony power armour. Móżna go męczyć do znudzenia (chyba, ja wziąłem tylko 3 pancerze).

Podziękowania dla: Michu

Nerka Chipa

W pewnym momencie gry w San Francisco na Tankowcu przed pokojem Badgera stoi koleś (Chip) mówi, że przegrał śledzioną (Spleen) w karty. Idziesz do sklepu koło zagrody braminów. Koleś ze sklepu mówi, że sprzedał ją naukowcowi z Shi. W Shi naukowiec da ci ją bez problemu gdy powiesz mu, że to jest ludzka śledziona. (chciał ją zjeść!) Idziesz do Chipa. Później do doktorka od implantów i załatwiasz operację. Potem znowu do Chipa. UWAGA BUG!!! Chip będzie chciał jeszcze raz zlecić ten sam quest po prostu powiedz grzecznie nie. Chip idzie na operację. Aby zdobyć doświadczenie za ten qest należy wyjechać z San Francisco powłóczyć się po pustkowiach i wrócić na tankowiec. Dostajesz 2000xp.

Mimo że jest bug quest jest wykonalny.

Podziękowania dla: Krzychu

Quest związany z Imperatorem

Będąc w San Francisco można dostać od szefa Hubologów questa związanego z zabiciem imperatora Shi. Wiele razy słyszałem, że ponoć ten quest jest zbugowany i nie wykonalny ponieważ Imperator jest superkomputerem. Ale i na to jest sposób : )) Trzeba iść do pałacu obładowany ładunkami wybuchowymi lub mając porządnego skilla naprawy. Tak przygotowani idziemy do pałacu, najpierw trzeba pozbyć się straży (co może być kłopotliwe ponieważ są pożądanie uzbrojeni (mojemu bohaterowi w Advanced Power Armorze ;> sprawiało to niemałe trudności)). Kiedy się uporasz z ochroną przejdź do komnaty Imperatora i pozbądź się pola siłowego (za sprawą ładunku wybuchowego lub skilla) i podejdź do kompa, możesz przeszukać jego dane i znaleźć kilka ciekawych rzeczy . Jak się już zabawisz to zrób mu formata. Format = śmierć ; > . Po uporaniu się z Imperatorem wróć do Hubologów. Będziesz miał z tym mały kłopot ponieważ całe China Town będzie chciało cię zabić :( Szczególnie się zdziwiłem kiedy głupi wieśniak z kopa zadał mi 2 punkty dmg. Nie było by nic w tym dziwnego gdyby nie to że miałem na sobie Advanced Power Armora !!!!

Podziękowania dla: DeusMAXX

Zabójczy zapach

Gdy w dokach zejdzie się na sam dół planszy. By to zrobić, trzeba zejść z tej platformy prowadzącej do statku. Powinniśmy ujrzeć pewnego dzieciaka. Gdy go zagadniemy, to powie "The air here is somethig strenge smelling" czy coś w tym stylu. Wtedy chyba nasz bohater straci parę, ok. 3-5 hp. Gdy jednak mamy mało hp, to się nie opłaca zagadywać do dzieciaka ponownie. Także możemy się tam przespać (uleczyć, gdyby ktoś myślał co innego). Wtedy będzie bujawka hp., czyli 5 w górę, 2 w dół, 10 w górę, 4 w dół. (nie wiem czy to działa także w spatchowanej wersji - dopisek Hammer'a)

Podziękowania dla: Bartoszek

Zwiększenie luck & inteligence

Apropos +2 luck. W SanFran można zyskać +1 luck i + 1 inteligence, ale nic za darmo albo +2 luck w NCR albo jak wyżej. Jak to zrobić:

Uwaga: jeśli coś zrobimy nie tak mamy -1 luck.

Podziękowania dla: Lumpy

<< Powrót do wyboru lokacji