<< Powrót do wyboru lokacji
REDDING

Antidotum na Jet, a quest w Redding

Ja muszę przyznać, że zawsze wykonywałem to bez żadnych wycieczek i jedyne co musiałem mieć to: pogawędkę z Myronem o antidotum, wysoki poziom Doctor i chyba Science, pogawędkę z doktorem z Redding. I wtedy na ogół wystarczała rozmowa, a doktorek sam przygotowywał dwie wersje antidotum (BTW, ciekawostka - w spatchowanej wersji F2 antidotum nie zadziała przed jego wynalezieniem, czyli Jet Addiction jest nieuleczalne na początku gry). BTW2, w plikach Falla nie ma tego questu - nie wiem jak wam, ale mnie szczena opadła. :-O

Podziękowania dla: CaptGinyu

Ciekawostka do Excavator Chip questu

Gram w Fallouta 2 już nie pierwszy raz i wciąż uważam, że jest to jedna z najlepszych gier gatunku. Przede wszystkim dzięki nieliniowej fabule i niezliczonej możliwości rozwiązań questów...
Znam grę dosyć dobrze, ale jedna rzecz wciąż mnie zastanawia. W solucjach z kórymi się spotkałem jest mowa, że w Redding w Wanamingo Mine jest tylko jeden Excavator Chip i że można go oddać tylko jednej z pozostałych dwóch kopalni. Tym czasem chipy są dwa (!): jeden w maszynie na drugim poziomie kopalni, a drugi tuż obok (gdzieś w korytarzu po prawej stronie pomiędzy skrzynkami). Pytanie jest zasadnicze: czemu nie oddać dwóch chipów obu kopalniom? No więc chyba nie ma na to sposobu (szkoda, bo jest to trochę nielogiczne, a poza tym $ 2000 na ulicy nie leży) (Chris Avellone twierdzi, że dwa chip'y to bug - dopisek DoPr'a.).

Podziękowania dla: Mat

Frog Morton brothers

Po zabiciu Froga Mortona w Redding szeryfowi nagle się przypomina, że ten ma jeszcze 3 braci o wiele silniejszych od niego i którzy teraz będą nas ścigać. Dziwne bo w mojej spatchowanej wersji podczas wędrówek po pustkowiach natknąłem się już na 5 Mortonów. ?????

Podziękowania dla: woyteq

Liczna rodzinka Mortonów

Prawda, braci jest więcej ale to raczej nie bug - są coraz silniejsi i każdy ma inne imię, widać szeryf Redding po prostu nie wiedział, że jest ich tylu.

Podziękowania dla: Bosy

Dziecko Melchiora

Koło domu szeryfa biega sobie jakiś dzieciak - jak się chce z nim rozmawiać to rzuca teksty: "Chciałbym być wielkim magiem jak mój tata", "Mój tata Melchior był wielkim magiem";. Oczywiście każdy, kto był w Military Base wie kim jest (a raczej kim się stał) Melchior.

Podziękowania dla: benetnash

<< Powrót do wyboru lokacji