<< Powrót do wyboru lokacji
KONIEC GRY?

Bila nr.8

Na drugim piętrze rezydencji Bischopa jest stół bilardowy a w jednej z kieszeni magiczna bila nr.8 Użyj jej kilka razy po zakończeniu gry a na ekranie komunikatów pokaże ci ciekawe rzeczy. Kula ta podaje kod dostępu do komputera chyba w Valout City, tylko gdzie go użyć?!

Podziękowania dla: Hammer

A po co czekać na zakończenie gry?

Nie trzeba jej (bili nr.8) używać po zakończeniu gry, można to z powodzeniem zrobić w jej trakcie (aby uzyskać naprawdę dobre efekty potrzebny jest wysoki - 9, 10 - luck).

Podziękowania dla: Bosy

Gdzie z kodzikiem?

Co do kodu podawanego przez Magic-8-ball: jedź do Vault City i idź na pierwszy poziom krypty. Znając kod, użyj komputera obok windy. Dostaniesz dwa stimpole i jednego supera (tylko tyle:(().

Podziękowania dla: Mike

Bardziej ciekawa wpadka programistów niż quest :-)

Można ponownie uruchomić tankowiec - znowu oglądamy film z tankowcem płynącym do Enclave, po chwili znajdujemy się w Enclave (przy okazji zdobywając chyba 15000xp), ale do samej bazy wejść już nie można - pojawia się kolejny film z ucieczką i eksplozją. (kszyhu grał w wersję dołączoną do CD-Action + patch v1.02, a mnie w starym, spatchowanym oryginale to też zadziałało, choć po filmiku kończy się gra i nie można dalej się bawić :-] - dopisek DoPr'a)

Podziękowania dla: kszyhu

FALLOUT 2 HINTBOOK

Po przejściu gry (czyli zlikwidowaniu Enclavy) wybierz opcje, ze chcesz grać dalej i wróć do New Reno. Znajdź ojca Tully'ego (jest w kościele obok sklepu New Reno Arms). Pogadaj z nim, a do Ci Fallout 2 HINTBOOK. Przeczytaj książkę, a wszystkie skille wzrosną Ci do 300% i dostaniesz 10.000 exp. Teraz każde kolejne przeczytanie książki daje Ci 10.000 exp. Można tak w nieskonczoność :-). No, może nie w nieskonczoność, bo jest ograniczenie rozwoju postaci do 99 levelu. Pamiętaj tylko, żeby co każde trzy levele przestać na chwilkę czytać i dodać sobie perka, bo potem Ci "ucieknie".

Highwayman 1.3? ;-)

A ja wspomnę jeszcze, że po ukończeniu gry można w Chop Shopie zamontować jakieś płytki, które dają kopa jak cholera :).

Podziękowania dla: CaptGinyu

O możliwych skutkach naszej wyprawy do Enclave'y.

Już po zakończeniu gry można wrócić na tankowiec - tam jesteśmy świadkami porachunków ludzi Imperatora z Badgerem (wygląda na to, że źle zrobił pomagając mi zdobyć paliwo do tankowca).

Podziękowania dla: CaptGinyu

Uzupełnienie do "O możliwych skutkach..."

Wcale nie musi to być po wyprawie na platformę. Wystarczy - po zdobyciu paliwa - trochę się poszwendać, a następnie wrócić na PMV Valdez (ew. powybijać potworki w podziemiach tankowca etc.) - wtedy też zobaczymy tą scenkę.

Podziękowania dla: Bosy

Po ukończeniu gry...

Po rozwaleniu platformy Enklawy kontynuuj grę. Idź do Vault City i udaj się do Vault (nie muszę chyba przypominać, że trzeba mieć status obywatela ;). Na trzecim poziomie zaloguj się do głównego kompa i wsadź swojego pipboya. Dostaniesz VaultCity Designer Notes zawierający podziękowania twórców gry, ale też, UWAGA! info by skorzystać z kompa na tym samym poziomie (lewy górny róg planszy). Użyj tego kompa a otrzymasz 20000 exp. + upgrade skillów.

Podziękowania dla: eltro

<< Powrót do wyboru lokacji