<< Powrót do wyboru lokacji
GECKO

Znowu ten Skeeter

Skeeter może naprawdę sporo. Po oddaniu mu 3*3-step Plasma Transformer wydawało by się, że to już wszystko. Nic bardziej mylnego! Wystarczy go okraść z oddanych mu przed chwilą przedmiotów i znowu można upgrade'ować broń (mniej ważne) i zgarnąć 350exp (bardziej ważne). Niby te 350exp to mało, ale... taki Desert Eagle występuje na tyle powszechnie, że wystarczy trochę przyoszczędzić i jakieś 7000expa nasze (a to już jest coś, zwłaszcza, że upgradeować można sporo broni, szczególnie Small Gunsów). I jak komuś się nudzi zawsze może to po jakimś czasie powtórzyć;] (nie wiem czy Skeeter będzie miał te transformery jak się opuści Gecko i wróci po dłuższym czasie, ja mu kradnę na zaś na wszelki wypadek). Działało mi na wersji, która była kiedyś dołączona do CDA i została przeze mnie spatchowana

Podziękowania dla kadrzys

Skeeter

Skeeter w Gecko po przyniesieniu do niego zestawu narzędzi może upgradeować za darmo jedną broń.

Podziękowania dla Golic

Skeeter może więcej...

Nie wiem, czy wiecie, ale Skeeter w Gecko może upgrade'nąć 3 bronie. Bowiem można zdobyć 3* 3-step Plasma Transformer. Pierwszy - po oddaniu Jeremy'emu zamówienia (w biurku obok Harolda). Drugi - ma go Jeremy (trzeba ukraść). Trzeci - trzeba ukraść zamówienie Festusowi (zleca zadanie "Optymize the powreplant") i iść po część do Jeremy'ego. Teraz wracamy do Skeetera i możemy ulepszyć trzy giwery i zyskujemy 3*350 exp.

Podziękowania dla Mike

"Mały chat z żołnierzem z Navarro"

Jak znajdziecie się w elektrowni w Gecko to w komputerze który znajduje się przy samym reaktorze jest opcja łączności. Żeby z niej skorzystać trzeba złamać kod który polega na układaniu w odpowiedniej kolejności rządków cyfr (kod jest raczej łatwy dzięki technice load & save) Kiedy tego dokonasz połączysz się z ... Navarro !! A raczej z gościem który akurat ma wartę przy łączności . Można z nim pogadać ale szybko zorientuje się że nie jesteś z bazy ale głębi lądu i będzie Ci groził że wysłał oddział szturmowy . Ja tam na nich czekałem cały tydzień ale nikt się nie zjawił wiec ja poszedłem później do nich :))

Podziękowania dla DeusMAXX

Skutki bluzgania w sieci

Gdy nabluzgasz w Gecko przez sieć, to potem się na Ciebie w Navarro i Enklawie rzucają. (Nie daję głowy, ale chyba rzeczywiście - dopisek DoPr'a ;-))

Podziękowania dla WiZ

"Bo ja wiem"... skutki...

Bo ja wiem... podczas rozmowy żołnierz twierdzi, że cię nie widzi, czyli kamera jest zepsuta - nie mogą cię więc zaatakować, jeśli cię nie widzieli. Nie sprawdzałem tego jednak, to tylko przypuszczenia.

Podziękowania dla CaptGinyu

Czy aby na pewno z żołnieżami Navarro??

Czy napewno z Navarro? "Enclave here. Why isn't your video feed working?" - i wszystko jasne (cytat z pamięci).

Podziękowania dla Bosy

Numer telefonu na Enclave ;-)

Jeśli chodzi o to połączenie się z żołnierzem przez terminal w Gecko, to po kliknięciu na terminal przy reaktorze trzeba wybierać opcje dialogowe w takiej kolejności:

Dzięki tej kombinacji porozmawiamy sobie z oficerem dyżurnym łączności.

Podziękowania dla Korganeth

"Mózg bez Pinkiego? : >"

W Gecko (a mianowicie Junkjard) koło niedokończonego reaktora jest w szopce jest właz. W środku znajdują się kanały które biegną pod całym Gecko. Znajdziesz tam grupę ghouli, a idąc dalej znajdziesz wielkiego szczura który nazywa siebie Mózg, daj mu płatków śniadaniowych (na pudełku od nich jest gęba jakiegoś gościa) i wtedy będziesz mógł przyłączyć się do jego krucjaty (tak przynajmniej mówi a sprowadza się to do tego że da Ci amulet i powie że każdy ghoul z jego armii jakiego spotkasz i pokażesz mu amulet będzie ci pomagał) Ja osobiście nie spotkałem się z żadnym takim ghulem : (( (Jednym z Ghuli, który ma amulet jest posiadacz holodysków potrzebnych do optymalizacji reaktora. Jeśli masz ten amulecik możesz tych holodyskow zażądać, a on posłusznie je odda :-). - dopisek Hammer'a)
[szczur ten tez może dać zadanie naprawienia elektrowni - dopisek DoPr'a]

Podziękowania dla DeusMAXX

Dostarczyć, czy nie... oto jest pytanie...

Jeśli dostarczymy wspomniane holodyski do Vault City, to wszystko zostanie wykorzystane przeciwko Gecko (okaże się to w outrze, choć jak wspomnisz o tym podczas gry Haroldowi, to nieźle się wkurzy).

Podziękowania dla Bosy

Hojny Harold

Po skończeniu questa z elektrownią pogadaj z Haroldem o wykonanej robocie (ja zrobiłem to po naprawie reaktora i jego optymalizacji, wydaje mi się, że wcześniej ta opcja dialogowa jest wyłączona - ale głowy nie dam). Jeśli umiejętnie poprowadzisz rozmowę, ghoul zacznie wspominać stare dobre czasy i Twojego przodka - teraz wystarczy tylko opowiedzieć mu historię Przybysza aby otrzymać trzy Super Stimpaki.

Podziękowania dla Crosser

<< Powrót do wyboru lokacji