<< Powrót do wyboru lokacji
ENCLAVE (Enklawa)

FEV

W Enklavie na piętrze tego dupka prezydenta odszukaj dr.Charlesa Curling'a. Od niego dowiesz się wszystkiego o toksynie FEV. Przy wysokim SPEECH'u (nie groź mu!!) możesz mu wyperswadować, że robi źle. Wówczas przekonaj go, by rozpylił wirusa w bazie (+5000 exp.). Zwykli mieszkańcy bazy (nie żołnierze!!) zaczną efektownie "schodzić", ale tobie nic się nie stanie (he he he).

Podziękowania dla Mike

Najprostszy sposób na pozbycie się el presidente.

Zamiast wdawać się w walkę z całą Enklawą albo marnować super stimpaki lub drugi wystarczy... jeden materiał wybuchowy :) Ustawiamy zapalnik na minutę lub dwie i wsadzamy za pomocą steal w kieszeń prezydenta i wiejemy na inny poziom. Gdy komunikacie ukaże się, ze prezydent został załatwiony ,a my mamy expa, wracamy - nikt nas nie atakuje, jesteśmy czyściuteńcy i nikt się nie czepia :)
Zresztą - ten sposób zabójstwa jest uniwersalny dla wszystkich postaci - tak samo możemy załatwić np. szeryfa z NCR, aby zdobyć jego Gaussa (w tym wypadku jeden ładunek wybuchowy chyba nie wystarczy, twardziel z gościa, nawet wybuch w kieszeni przeżyje :)). Niestety - ładunki wybuchowe powszechnym towarem nie są, niemniej jest to chyba jedyny sposób na 100% pozbycie się celu bez wywoływania walki z jego kumplami :)

Podziękowania dla Yoghurt

Załatwienia Enclave bez jednego wystrzału

Pisałem też że będę przechodził grę bez użycia przemocy. No cóż. Nie udało się, ale dowiedziałem się, że postać o Spechu na poziomie 150% może załatwić Enclave nie oddając ani jednego strzału - trzeba zabić prezydenta używając na nim 7 ultrastimpaków (według mnie chodzi tu o superstimpacki, bo ultra w Falloucie 2 nie występują - dopisek Hammer'a), zginie wtedy od szoku chemicznego, i zabrać jego kartę dostępu do komputera, przekonać Lt Col Charlsa Curlinga żeby wypuścił w bazie wirusa - dzięki temu możemy podłożyć dynamit pod superkomputer na najniższym poziomie nie niepokojeni przez nikogo, przekonać sierżanta Granite by pomógł w walce z Frankiem Wielkim Huliganem, włączamy Counter Insurency w terminalu przy wyjściu z bazy, wkładamy ręce w kieszeń i czekamy.

Podziękowania dla Vlad T