Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 04, 2020, 07:06:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Recenzja gry Doom Eternal  (Przeczytany 29 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Czerwiec 21, 2020, 13:18:43 »

Rok 2020 obfituję jak do tej pory głównie w wydarzenia przykre albo wręcz przerażające. Jednak nie wolno zapomnieć że w tym samym roku wyszła też kontynuacja Dooma z 2016 roku, a ta jest piekielnie dobra! Zapraszam do lektury recenzji gry Doom Eternal, która zrobiła na mnie piorunujące wrażenie.

Dziękujemy firmie Bethesda Polska za udostępnienie kopii gry do recenzji.

No i w stało się, mamy kontynuację rewelacyjnego Dooma z 2016 roku. Ostatnia część wspaniale wjechała na rynek najeżony grami w stylu COD które promowały bardziej statyczny gameplay. Tym razem zamiast kitrać się po kątach, gracz musiał przypomnieć sobie jak to było za czasów arenowych shooterów w stylu Quake III czy UT99. I to wszystko w trybie single player! Dla mnie ten tytuł był bezapelacyjnie najlepszą grą 2016 roku i z wytęsknieniem czekałem na Doom Eternal. Gra mnie wciągnęła do tego stopnia, że recenzja którą teraz czytacie mocno się opóźniła. Niestety sytuacja na świecie jest jaka jest, co też nie pomogło przyspieszyć jej powstania. No ale do rzeczy.

Całość recenzji pod tym linkiem.

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!