Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzień 08, 2019, 22:42:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: The Outer Worlds (aka Fallout in space ;)  (Przeczytany 59 razy)
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« : Październik 30, 2019, 18:45:48 »

Nowa gra Obsydianu będąca duchowym spadkobiercą udanego Fallout New Vegas (w pewnym sensie również Bioshocka).

Przed siedemdziesięcioma laty nasz bohater zapisał się na kosmicznego kolonistę. Ku naszemu nieszczęściu w skutek biurokratycznego zaniedbania nasz statek utknął w kosmosie bez chęci na ratunek. W końcu na pokład okrętu przedostaje się znany anty-korporacyjny przestępca i kradnie naszą kapsułę dając nam szansę na ocalenie pasażerów okrętu kolonizacyjnego. W skutek dość niefortunnych (i absolutnie absurdalnych) wydarzeń zostajemy nowym Kapitanem Hortonem, przejmując dowodzenie nad jego małym frachtowcem. Tak też oto rozpoczyna się nasz dojechana przygoda w świecie rodem z staroświeckiej Space Opery.

Dopiero zacząłem zapoznawać się z tym tytułem ale gra jest wyśmienita! Warto się z nią zapoznać choćby dla samego klimatu Inżynier nie wiem

Szczególnie gdy Bethesda już doszczętnie sprofanowała to co zostało z klasyka Bijom!

Edit: Warto wspomnieć że klimat tej gry często porównywany jest do Firefly. A tak poza tym gra posiada bullet time i ciekawy system trick shot'ów.

« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2019, 20:18:10 wysłane przez Rezro » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!