Autor Wątek: Moje filmiki w klimacie Fallouta  (Przeczytany 11612 razy)

Maros

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 167
Moje filmiki w klimacie Fallouta
« dnia: 04 Maja 2009, 10:53:56 »
Witam! Chciałbym zaprezentować kilka moich krótkich filmików w klimacie fallouta:)

Serdecznie zapraszam!

Linki:

&index=0

&index=9

&index=8

&index=5

&index=3

Miłego oglądania!
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Moje filmiki w klimacie Fallouta
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Czerwca 2009, 13:23:45 »
Wasteland Wroclaw >>> ciężko bez emocji do tego podchodzić, gdy "Apokalipsa według Pana Jana" to jedna z najważniejszych dla mnie książek  :)

Może tak filmik pod tytułem "Po Wrocławiu śladami Pana Jana"?  ;)

Co tu dużo gadać - masz potencjał i pomysłowość. Może trochę za dużo stosujesz tej stylizacji, że oglądamy film z dawnej epoki na zniszczonej szmatem czasu taśmie. Postapo może być też kolorowe  ;)

Ale coś jest w twoich filmach.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Moje filmiki w klimacie Fallouta
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Czerwca 2009, 13:49:20 »
No niestety muszę przyznać, że filmiki mocno, mocno średnie... Tak jak Squonk napisał, przesadzasz ze stylizacją, obraz się brzydko trzęsie, guzik na nim widać a i muzyka troszku źle zastosowana...

Za to filmik "Robot in waste city" jest świetny ;D mogło być trochę ładniej ale i tak mi się podoba i za niego ci stawiam 5/5 :)
Użytkownik został zbanowany.

Maros

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Moje filmiki w klimacie Fallouta
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Września 2009, 11:53:16 »
Moja nowa kompilacja. Może nie jest w klimacie, ale powiedzmy, że da się ją obejżeć;)
Zapraszam!
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale

Maros

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Moje filmiki w klimacie Fallouta
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Lutego 2010, 13:58:38 »
No inastępna bezsensowa kompilacja
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Moje filmiki w klimacie Fallouta
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Lutego 2010, 10:50:22 »
Nie widzę w niej nic bezsensownego. Wręcz przeciwnie, zamiast kręcić filmy z kretyńską fabułą typu "Pojutrze", czy "2012". Wystarczyło by pokazać w skrócie samą rozwałkę z dobrą muzą . Taki show wizyjno-dźwiękowy. Robi lepsze wrażenie niż przegięta fabuła.
A tak a propos filmu, czemu kolega zajmuje się pierdołami zamiast "Pandemię" kończyć ?  :D :D




ED: Tu masz kompilację . Ktoś chyba się  nauczył na pamięć "Aliens" - bo przesadził. http://www.youtube.com/watch?v=xcLTaMpRl2o
« Ostatnia zmiana: 15 Lutego 2010, 11:13:49 wysłana przez nasa3000 »
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Maros

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Moje filmiki w klimacie Fallouta
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Lutego 2010, 20:06:11 »
Cytuj
A tak a propos filmu, czemu kolega zajmuje się pierdołami zamiast "Pandemię" kończyć ?   

Dwa tygodnie temu byłem w szpitalu, na przekłuwaniu przegrody nosowej. Nie wspominając już jak to boli, jaka to tortura i jak to nie nalerzy ufać lekarzom, byłem na L4 i z tamponami w nosie nie bardzo mi się co kolwiek chciało. No to żeby nie siedzieć bez czynnie robiłem sobie pierdułki:P. A Pandemia jest już w trakcie montażu:D:D
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Moje filmiki w klimacie Fallouta
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Lutego 2010, 11:52:17 »
Przegrodę to ci poprawiali z powodu zatok czy z powodu białych proszków :D - Żart mierny w zasadzie. Wiem jak boli mi też konował robił punkcję przegrody nosowej z powodu na zatoki, boli jak cholera - współczuję. Już nie mogę się doczekać premiery Twojego filmu  :)
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Moje filmiki w klimacie Fallouta
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Lutego 2010, 12:07:08 »
Panowie... mi groziły problemy z zatokami.. a okazało się, że to zapalenie migdałków było. Usunęli i voila -- zdrówko :)
Wracając do tematu:
Nie mogę filmu obejrzeć, bo siedzę w pracy i nie mam głośników :P Jak wrócę do domu, to zerknę.
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

Maros

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Moje filmiki w klimacie Fallouta
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Marca 2010, 22:53:21 »
No i kolejny drentfy filmik mojej produkcji:
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale

Maros

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Moje filmiki w klimacie Fallouta
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Listopada 2010, 19:25:10 »
kolejny z dupy filmik zrobiony przeze mnie, tym razem testowalem kamere ktora sobie kupilem, i ktora posluzy do tworzenia kiczowatych filmow. A tym razem przestawaim miga- 21 z mojego osiedla:)
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale

Maros

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Moje filmiki w klimacie Fallouta
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Lipca 2011, 17:20:32 »
Witam! Wiem, wiem, żę dawno mnie tu nie było, ale uwierzcie mi że niemam teraz zbyt wiele czasu na produkcję czegoś w klimatach. Jednakże w wolnych chwilach staram się wyrwać i nakręcić coś fajnego. Narazie ambitne projekty muszę schować do szuflady, ale chciałbym Wam zaprezętować moój film dokumentalny ukazujący statrą opuszczoną i zdewastowaną fabrykę celulozy w Malczycach niedaleko Wrocławia. Muzykę do filmu urzyczył mi Wrathu oraz Voytek Pavlik. Serdecznie zapraszam do oglądania i mam nadzieję że będzie się podobało:)

Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale