Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Październik 20, 2019, 11:22:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Devil May Cry V  (Przeczytany 176 razy)
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« : Marzec 17, 2019, 03:46:55 »

Po katastrofalnym rebootcie seria powraca do korzeni. Akcja dzieje się po wydarzeniach z DMC4, po tym jak tajemniczy demon Urizen sprowadza na świat apokalipsę.

Zacznijmy od tego co jest złe: Otóż gra ta to tzw. "slow burner" a więc akcja idzie do przodu bardzo powoli i przez połowę gry niewiele się dzieje. Ponadto większość czasu mamy bardzo monotematyczne otoczenie i dość generyczne potwory. No ale to coś co dla serii jest typowe, bo ta daje nam czas na skoncentrowanie się na absolutnej sieczce. Jednak gra jak najbardziej działa i po prostu wymiata! A gdy akcja rusza z kopyta to przynajmniej ja miałem satysfakcję. Bayonetta to nie jest ale wciąż jest to stare dobre DMC!

A i skoro o tym mowa to Bayonetta 3 też jest w produkcji.. orgia I huj! A nawet chuj!!!

Choć sporo osób zapewne interesuje tu inne pytanie. Kim gramy? Dante czy Nero? Odpowiedź brzmi.. gramy tym Emo zaklinaczem o imieniu "V"! Ok żartuję Zwyrol W grze tej gramy wszystkimi trzema, więc fani nie mają co narzekać. Jako że gra dalej charakteryzuje się specyficznym autoironicznym macho-humorem to nawet z stereotypowego Emo zrobiono zajebistą postać z bardzo ciekawym zakresem mocy, o tym że z czasem tylko on zyskuje nawet nie mówiąc.

Ocena 9/10. Tak, wiem, po prostu Bayonettę wolę nieco bardziej Tongue
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!