Autor Wątek: Lego: Przygoda/The LEGO Movie 2: The Second Part  (Przeczytany 1485 razy)

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Lego: Przygoda/The LEGO Movie 2: The Second Part
« dnia: 13 Lutego 2019, 17:20:54 »
Po wydarzeniach z części pierwszej nasi bohaterowie muszą sprostać nowemu zagrożeniu.. inwazji Siostrzanego Systemu :schrk:



Kolejny film z serii to wciąż solidny film animowany z elementami aktorskimi, które tym razem odgrywają nieco większą rolę w historii. O ile pierwszy film koncentrował się na relacji syna z ojcem i tematem kreatywności, to tym razem mamy relacje pomiędzy rodzeństwem i kwestie dorastania. Trudno powiedzieć tu coś więcej bez spojlerów, wystarczy więc że powiem że film wciąż zaskakuje świetnym humorem i nieszablonowymi lekcjami, choć nieco ustępuje poprzednikowi.

Ocena? Spokojnie 8/10. Wciąż warto obejrzeć.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Lego: Przygoda/The LEGO Movie 2: The Second Part
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Marca 2019, 13:36:36 »
Nie wiem jak mogłem o tym zapomnieć ale zapomniałem powiedzieć że jedną z wad tego filmu jest zmarnowanie potencjału Unikitty. Postać ta jest jedną z ciekawszych postaci pomocniczych oryginalnej serii, tu zaś po prostu jest. Dosłownie! Została ona niemalże zredukowana do postaci tła. Wraz z nowym sezonem serii anonsowanej ten fakt zaczął mnie boleć. O tym że nie było fajnych postaci z kreskówki nawet nie mówiąc. Ugh..

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Lego: Przygoda/The LEGO Movie 2: The Second Part
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Marca 2019, 21:26:39 »
Co w tym filmie robi Batman?  :-\ Pytam w oparciu o trailery, bo pierwszej części nie widziałem.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Lego: Przygoda/The LEGO Movie 2: The Second Part
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Marca 2019, 21:02:19 »
Szczegółów nie mogę podać ale postacie z LEGO DC stanowią dość wyraźny pomocniczy skład w serii..