Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Luty 19, 2019, 04:17:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gdzie jest polski jezyk w GECK'u F4?  (Przeczytany 80 razy)
Ochłap
Kapral
*

« : Styczeń 19, 2019, 16:58:01 »

Gdzie jest polski jezyk w GECK'u F4? Nie mam pojęcia gdzie go szukać. Wyświetla mi tylko oryginalnego F4 i dlcki.
Aurelinus
Sojusznicy 13S
*

« Odpowiedz #1 : Styczeń 29, 2019, 16:21:10 »

Nie mam F4 ale zakładam, że sytuacja wygląda identycznie jak w F3 i FNV:
- samo narzędzie posługuje się wyłącznie jez. angielskim, nie można ustawić polskiego jako języka w którym zobaczysz napisy czy komendy,
- język, którym posługuje się gra nie jest nigdzie ustawiony, jeśli w opcjach zaznaczysz "polskie napisy" to po prostu zostanie włączony automatycznie moduł z tłumaczeniem, a nie jakiś magiczny, osobny plik z tekstem,
- gra nie posiada żadnego narzędzia translatorskiego, widzisz tylko takie napisy, jakie zawarte są w modułach, a w tych głównych jest to jęz. angielski, tłumaczenie na polski jest w osobnych plikach esp, ale de facto zawierają one tę sama treść i dane co moduł główny, omijane są tylko te dane, w których nie ma czego tłumaczyć,
- jeśli chcesz mieć swój moduł po polsku, to musisz wczytać odpowiedni submoduł z polskim tłumaczeniem i sobie swoje dodatki dowiązywać do niego w kolejnym, osobnym submodule, albo wszystko robić po angielsku na angielskim module głównym, a tłumaczenie dodać później. M.in. z tego powodu właśnie moje mody do F3 i FNV są tylko po polsku, bo korzystałem z odpalonego pliku z tłumaczeniem, więc wszystkie powiązane treści kopiowały się do mojego packa z pliku z tłumaczeniem, a nie z modułu głównego.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2019, 16:23:57 wysłane przez Aurelinus » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!