Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 25, 2019, 06:28:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raport społecznościowy - podsumowanie roku 2018  (Przeczytany 500 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Styczeń 06, 2019, 16:41:52 »

Kolejny rok w historii Trzynastego Schronu jest za nami. Dzięki Bogu, dzięki Emanacji, dzięki tym wszystkim siłom (i środkom), które dobrze życzą naszemu projektowi. A ten, by istnieć oraz się rozwijać, musi mieć swoich wiernych odbiorców. Część z nich, bo nie wszyscy, skupieni są na schronowych serwisach społecznościowych.

Oto więc dane dotyczącego naszego potencjału w mediach społecznościowych za rok 2018.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2019, 19:44:12 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Ubik
Kapral
*

« Odpowiedz #1 : Styczeń 06, 2019, 21:29:33 »

O nie wiedziałem że macie grupę na sztimie, już dołączam.
Jerzy
Major - Redaktor
*

Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem

« Odpowiedz #2 : Styczeń 07, 2019, 01:15:58 »

A ja sobie raczej daruję. Mam się na Schronie chwalić, że czasem grywam w "Darkest Dungeon"? Chociaż, w sumie - jakaś apokalipsa! Zadaniem gracza jest doprowadzenie do tego by stała się post.  Ordynus?

Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.
Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #3 : Styczeń 07, 2019, 22:22:53 »

gratulacje  Pijmy piwo!

The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Styczeń 07, 2019, 22:48:55 »

gratulacje  Pijmy piwo!
A no, jest czego  Zacieszacz ^2 Jak na niszową tematykę podawaną z ambicjami, a nie tylko z "obrazkiem z jednym zdaniem" to liczby te robią wrażenie.

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #5 : Styczeń 07, 2019, 22:59:07 »

robią, robią, tez obiecuje powrzucać do zasobów jakieś ciekawostki, bo spadłem w otchłań bezczynności

The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Styczeń 07, 2019, 23:17:14 »

@Aq
Ludzie aktywni i z zapałem zawsze się przydadzą. Jak nie do pisania tekstów, do podrzucania śmiesznych artów na Facebooka. A każdy zawsze może zostać członkiem redakcji przecież  Naczelny ssie a nawet posysa

Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #7 : Styczeń 07, 2019, 23:19:11 »

kiedyś lata świetlne temu, ktoś mi tu nawet to proponował, przydało by się tu trochę posprzątać technicznie, pooddzielać esencję od standardów, bo w niektórych działach jest misz masz

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #8 : Styczeń 08, 2019, 00:16:47 »

Mówisz o forum? Bo na Stronie Głównej jest już parę zmian segregujących aktualną tematykę postapo, a nie ruszającą zbytnio historycznych działów z Falloutami.

Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #9 : Styczeń 08, 2019, 00:19:34 »

o forum, strona główna ma swój styl i idzie się połapać, tam praktycznie wszystko odnosi się do tematyki

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!